Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser2059

Host
Zase něco z bety - nové doby, ať to tu neusychá :)

[SPOIL]Dynamic Tower
Tomorrow

cMsgmWk.png
|
4o9AY4D.png
Mc2vdKK.png
||
NcGQt8S.png
|
AC6vlwE.png
VT0KmJ0.png
300

8ccdwab.png
250

Lf2LCx5.png
375

ACmZ1V9.png
500

YqboWTF.png
450
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10
70

100

190

280

380

480

590

710

810

930
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|



8cQJgUG.png

6 * 5
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12

15

18

21

24

27

30

33

36

39
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14,100

16,500

18,800

23,200

25,800

29,700

33,600

37,500

41,300

45,200

[/SPOIL]
 

DeletedUser2059

Host
Včera jsme mohli mít jedinečnou šanci říct: "Zítra bude Zítra!"
Dnes můžeme dokonce říct: "Zítra tu znamená už dnes!"
 

Dan 77

Veterán
Ve výzkumném stromu to vypadá na nikdy nekončící souboj kohosi, jak přeložit jednu jednotku a jednu budovu, pokaždé je to jinak je zábavné na to koukat:
MW mobilní jednotka / Mobilní mikrovlnná zbraň
Antimateriálové pásmo / Základna antimateriálových odstřelovačů
(mimochodem ty druhé varianty mi přijdou o dost lepší :))
 

Dan 77

Veterán
Pozměnil jsem svůj žebříček epoch, změnil jsem totiž svůj názor na zítřejší epochu, když jsem se s ní seznámil naplno:
Můj žebříček (s úpravami):
1. postmoderna, současnost a zítra
2. doba pokroku
3. moderna
4. průmyslový věk a vrcholný středověk
5. pozdní středověk
6. doba železná
7. raný středověk
8. doba bronzová a koloniální doba
Sice se mi na zítřejší epoše nelíbí to moc tmavé, šedé bitevní pole, ale jinak boj v městském prostředí je moc dobrý nápad. Skutečně dnešní války (války posledních let, nejen v Afgánistánu) probíhají skoro výlučně ve městech. A tato epocha je hlavně dokonale vymyšlena/navržena v dalších ohledech - výzkum (nejen budoucí a bůhvíjak sci-fi, ale podle už současných trendů), vzhled budov, nové zboží a jednotky.

[video=youtube;SlLAfCYwcfc]https://www.youtube.com/watch?v=SlLAfCYwcfc[/video]​

Takhle bych si i já podle současných trendů představil zířek... Energetika, recyklace zdrojů, rekultivace půdy, high-tech, 3D tiskárny, autosalony, rychlé občerstvení, noční život, konzervanty a další nutriční výzkum, drony (= bezpilotní letouny), bojoví roboti, bezpečnostní agentury, odstřelovači (jako nezbytný a poslední dobou rychle se rozvíjející element), technologie Stealth, mikrovlnné zbraně... Jak by to vůbec mohlo být ještě lepší? :rolleyes:
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12394

Host
Zdravím, buď se pletu nebo KaseO je ten výherce toho samsungu galaxy tab? :D:D
 

DeletedUser7190

Host
V době Zítra jsem, ale vůbec se mi nelíbí a bojiště, to je totál katastrofa. Zlatá postmoderna.
 

DeletedUser11297

Host
Mě se právě to bojiště docela líbí. Sice se v něm o něco hůř vyznává, ale je to originální. Však vydrž, stromů a trávy se dočkáš znova v Budoucnosti.
 

Zelda

Člen
Před 3 dny to byly 3 roky od spuštění české verze FoE. Najde se tu nejstarší stále aktivní hráč? :rolleyes:

Já to asi nebudu, i když 3 roky hry zde oslavím už za necelé 3 dny, 29. května....
 

DeletedUser

Host
Počítá se i Beta? :rolleyes:

Zřejmě jsem na Betě začal se hrou 21.4.2012. Potom jsem po vytvoření .cz verze po čase přestoupil a na betu zanevřel :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

trojan1673

Veterán
To ano, ono hlavně zjistit toho nejblíž k začátku a ještě aktivního nebude tak snadné.
Support nám to nesmí prozradit podle pravidel :-(
Budeme si ho muset najít jinak :) A hned je nápad na soutěž, pokud teda projde.
 
Nahoru