Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser11297

Host
No pokud ti u něčeho svítí už přes 4 roky věta "ještě není k dispozici", tak snad ani nemůžeš čekat, že to zavedou. :D
 

Svatej

Legenda
No hele, já na to ale fakt čekám jak na smilování :D
představ si ty výměny.... já tobě FB z výroby do VB, ty mě FB ballíčky do inventáře...
 

DeletedUser11297

Host
Až přijde event i na live světy, tak po této truhle půjdu, jak po uzeném. Sice v tom trochu hapruje ten úschovný balíček, ale i pro ten se s odřenýma ušima dá najít využití. :)

de41e752212447d3.jpg
 

DeletedUser14042

Host
Nevíte o nejbližší akci kde bude k dispozici získáníněčeho s produkcí výzkumných bodů
 

DeletedUser12887

Host
tak já mám taky jednu vtipnou už nekouřím a nepiju jenom rodinu pěstuju
pro alkohol nežiju pěstuju jabloně všechno nechám náhodě
 

DeletedUser11297

Host
Jak poznáš, že jsi zlepšil svůj přístup? Když se ti povede získat během tří měsíců dvojnásobek toho, co jsi získal během dvou a půl roku. :)

#makeit1000 :)
6855d6a409293f7a.jpg


Edit: pro lepší orientaci, vyfoceno 20.10.2016
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
No začal jsem psát dřív, ale měl to delší. :) Rozepsal jsem se v diskuzi o expedicích. Každopádně jsem rád, konečně budu mít co expedovat i ve čtvrtek. :D Akorát mě mrzí ty plánky. :(
 

Svatej

Legenda
Musim se přiznat, že když jsem to na betě četl, málem jsem se udusil minerálkou... :D konečně....
Co já jsem se nanaříkal, že je expedice moc krátká :D
Akorát jsem měl v úmyslu pohnout se do ledovky... to teď odpadá, tu 4tou část bych v ledovce nedával... takže se asi zase zamrznu v budoucnosti, čistě kvůli expedicím...! Zlá expedice!! :mad::D
 

DeletedUser11297

Host
Tobě se koukám člověk nezavděčí. :D No jsem zvědav, jestli odstraní z expedic i svatyně znalostí, vzhledově se k nim docela hodí. Sice psali, že se budou obměňovat všechny budovy, ale za tuto patřičnou náhradu snad ani najít nelze. Navíc teď, když jsem ji poprvé v týdnu získal, bych si tuto možnost docela rád ponechal. :)
 
Nahoru