Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser11317

Host
Aktualizace nebyla ještě na fóru vydána, jakmile bude, o diskuzi vás samozřejmě nepřipravíme.
 

Svatej

Legenda
Tak to je dobré. Zajímalo by mě jak to může narušit vyvážení hry? Konečně tady byla budova která dávala slušné množství obyvatel a jak lidi přestaví města tak ji takhle degradujete. Takže tady zase žádná pořádná obytná budova není. Máme se tedy připravit na to že takhle to teď bude fungovat? Něco zavedete pak se vám to nebude hodit tak to změníte. Na co máte tu betu!?
Kvůli té vaší chybičce přujdu o 23800 obyvatel. Takže zase musím totálně předělat město. Vážně dík!
Na to, že innogames pravidelně nerfuje různé budovy a funkce si zvykej :)
Dříve dávaly útočné budovy na 10 lvl 150% bonus, a nerfly je na 90%
Dříve byla velmi oblíbená sociální funkce ve velikonočním eventu a odstranily jí.
Dřív bylo možné získat body za zlato/zásoby a odstranily to.
Teď sou v oblibě křišťálové vily, tak je nerfnou.
Teď je v oblibě chrám relikvií, kvůli šanci na drop 100/20FB a 25/200 zboží z relikvií a hádej co? nerfnutí už je na betě :):)
Musíš se na to podívat z pohledu majitele firmy, který naláká zákazníky na skvělé zboží a jakmile se to rozkřikne, začne prodávat průměrné zboží za stejnou cenu... Je to prostě obchodní strategie, nic jiného. Jenom způsob jak vytáhnout z hráčů diamanty.;)
 

DeletedUser12151

Host
tak chytli druhy dech, LB mela byt posledni doba, tady vidim ten problem z vilou, najednou tu mame novou dobu oceanskou a hned plan hry nesedi tomu co uz udelali, to je presne ten problem i RG, uvedomili si, ze aby dodrzeli urcity postup museli by jit s jednotkami do cisel, ktere uz nekoresponduji s faktem, ze posledni doba se nekona. Snad sem se do toho moc nezamotal
 

Svatej

Legenda
Mno hele, vzhledem k tomu že jsem nedávno poslouchal bartekovy .....!..... furt dokola a dokola a ještě jje psal, tak můžu říct, že už tehdy věděli že ledovka nebude poslední dobou.;) Čili špatný naplánování ani náhodou...;)
 

Svatej

Legenda
Když hra vyhodnotí, že málo kupujete diamanty... :D
Szhg.png
 

DeletedUser12151

Host
nam tu nabizi sladkosti,asi si mysli,ze v cechach jsme na sladky, na EN me zase vcera vyskocila nabidka na 150% dia navic :D to je urcite lepsich tech 1,2 mil zasob v LB :D
 

DeletedUser11297

Host
Tak v Benátském eventu bude možnost přímého nákupu medailí. Přesněji řečeno středního balíčku, který bude stát 350 srdcí (měna eventu). Vzhledem k jejich narůstajícímu významu mě přišlo vhodné se o tuto informaci podělit. :)
 

Svatej

Legenda
Narůstajícímu významu? :D
Prosímtě, o čem to mluvíš? CvC je téměř nehratelné a obzvláště mapa všech dob, která měla sloužit jako kanál pro medaile, je zasekanější než metro v Brně. :p
A jediná další funkce jsou rozšíření, které mě taky netrápí... mám zásobu minimálně na 1 další rozšíření dopředu :D
 

DeletedUser11297

Host
Tak můžeš za ně kupovat pokusy v expedici a ve čtvrté části budou také důležité pro vyjednávání. I když je fakt, že pokud nezmění pravděpodobnost zisku 8 pokusů ze stříbrné relikvie, tak žádné dokupování nebude potřeba. :D
 

Dan 77

Veterán
Railgun s jednotkami Ledovky potřebovaly rebelanc, ale trochu jiný, aby z toho nebyl debalanc. :D No prostě to pokazili, rail musí mít obranu, aby ho nesejmuly snadno i jednotky, proti kterým má bonus, zvlášť když se dostane ke střele jen ob kolo, naopak by spíš neměl rail na stejně 2 rány ničit i ty jednotky, proti kterým bonus nemá.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
Jinak ty medaile se hodí i na verbování posádky pro Promethium, tam je škoda, že se nedá třeba vybrat možnost jenom za medaile místo surovin.
 

DeletedUser13384

Host
Tak a konecne je to tady. Uz zadne silene klikani na + pri darovani. Jeste par takovych aktualizaci a mozna zase zacnu INNO verit :)
forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/great-buildings-level-up-window.6953/
 

DeletedUser11297

Host
Líbí se mi, že čekají na hráčskou odezvu. Když to před Vánocemi omylem spustili, tak to byl akorát bordel. Hlavně, že přidali tlačítko na vyprázdnění celé FB lišty. Kdybych měl každý den klikat po 10 FB to, co sesbírám, tak by mě asi ranilo. :D
 
Nahoru