Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser13384

Host
bude to neskutecne zrychleni pri darovani velkeho mnozstvi fb. dnes jsem mezi hrace nahazoval asi 7k fb a uz v pulce jsem premyslel ze si neco udelam :).
jeste kdyby se jim podarilo nejakym zpusobem urychlit opakovaci ukoly (alespon tim ze zrusi potvrzovani jestli opravdu chci dany ukol preskocit. u pribehovych at to klidne zustane ale u opakujicich me to opravdu prijde zbytecne) tak bych byl stestim bez sebe.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14042

Host
spíš co se týče ukolu zrušit dej 2000 zlata a dostaneš 1 zlato apod. blbosti.
 

Svatej

Legenda
Chipator: Neboj, chápu jak to myslíš. :)
Na druhou stranu, kolik hráčů asi denně kliká 7 000FB? Ono jich zas tolik nebude O.-
Ale tak jako jo, změnu vítám...
 

Dan 77

Veterán
Jinak ty medaile se hodí i na verbování posádky pro Promethium, tam je škoda, že se nedá třeba vybrat možnost jenom za medaile místo surovin.
To by se pak dalo vybírat i zboží, které chceš zaplatit, nebo si třeba vybírat při vyjednávání v expedici. Ale to bude asi nesmysl.
Je fakt, že to promethium stojí strašně moc zboží (okolo 150 ks za každou výpravu, což je přibližně za den) a že medailí je někdy příliš. Momentálně ale sbírám medaile na rozšíření, která jsou čím dál dražší, takže radši obětuju to zboží. :confused: Mám na to výrobny a nakonec nemusím jet pro promethium každý den.
 

DeletedUser12887

Host
jasný bylo to takové zamyšlení, někdo zase má příliš medailí, jiný málo :)
máš pravdu
 

DeletedUser11304

Host
Napadla mne jedna taková otázka. Podle čeho máte pojmenované město?
 

DeletedUser11297

Host
Já už tam měl takových kravin, že ani nevím, kolikátý název mám teď. Nicméně se teď držím názvu 이에세데, což sice nic neznamená, ale čte se to jako JZD, takže prostě podle cechu. :D
 

DeletedUser12887

Host
Nevím kam umístit svůj příspěvek
Poděkování thomas jir
ale stejne jako ostatní hraci kteří se zúčastnili soutěží a vůbec celkově je zajímalo dění kolem hry
Domnívám se že zaslouží platinovou síň slávy a nejen on i lawnot66 a skrty a další obetavi
 

DeletedUser11297

Host
Radnice se povedla, zbytek mě moc nezajímá, vzhledem k tomu, že mám ve městě povětšinou jen prémiové a eventové budovy. :) Jen mě děsí fakt, že těch budov je zatím nějak málo. Snad to nebude opět na části.
 

Svatej

Legenda
Mno já si myslím, že to právěě bude uděláno na 2/3 části.;)
Bo máme obrázky
2 (ze 4 obvyklých) dílen
2 (ze 4 obvyklých) domů
3 (z 5ti / 6ti?) vojenských budov
1 kulturku
1 dekoraci...
všechno zboží.
žádnou VB

Takže buďto 2 nebo 3 části. (můj názor)
 

DeletedUser11297

Host
Myslel jsem, že ji vydají o něco později, chtěl jsem se na betě aspoň přiblížit nové době. Ale jsem v Pokroku, to už asi nedopadne. :D No nic, tak si počkám na dobu vysušených oceánů.
 
Nahoru