Posezení u Jonika (pokec o všem)

Na androidu sice některé věci nejsou, ale věci co se budou nasazovat, jako nové doba a podobně jsou na Androidu ihned k dostání i po tom co jsou nahrané na servery inno. A to včetně obrázků, názvů a podobně. Vše se dá poté v těch souborech dohledat. Již teď jsou v souborech informace a obrázky o novém Spring Eventu, který ještě ani nebyl oznámen na test serveru :)
A kdybych hodně doloval možná bych zjistil i nějaké další věci, ale na to už nemám čas procházet to soubor po souboru :)
Zas tolik oddělené to není jak by se někomu na první pohled mohlo zdát :) Třeba se stačí podívat jen na adresářovou strukturu a pojmenování souborů. Když pominu jiný formát (což je z důvodu platformy) tak je to velice podobné.
A věci, které nejsou na Androidu jsou většinou z důvodu výkonu a složitosti přenesení. Mobil by to prostě nemusel zvládnout zpracovat.

Ovšem s tím, že oznámení u nás bývá trochu zpožděné z důvodu překladu je pravda. Ovšem ono ani na en stránkách to zatím není oznámené. Ale, když byl již event oznámen na Androidu (kde to upravuje a oznamuje samotné Inno, Google do toho vůbec nezasahuje), tak oznámení zde přijde tak do dne nejpozději :)
 
Tak to vypadá, že jsem se s časem do kdy příide oznámení mírně sekl :D Měl jsem tam nechat ty původní 3 dny co jsem tam měl a nebýt takový optimista :D
 

DeletedUser12887

Host
Nekoukal jsem dokřišťálové koule ale jak se budou platit expedice s nabehem nove doby ?

Po částech aspon teda všechno tomu nasvědčuje
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Díky , důvod známe ?
třeba že díky rozkouskování další éry vlastně není jedna éra ucelená, tím pádem se bude platit CE z pokladny cechu éry předchozí a neočekávejme další mapu CvC.
 

DeletedUser13384

Host
Tak nas ceka novy event se spoustou zajimavych novych funkci.
Setove budovy, casove omezene buffy na utok, obranu, kladivka a mince a nove reseni eventovych ukolu.
https://forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/spring-event.7248/

z prvnich nahlednutich na bete ty sety vypadaji velice zajimave (ty cisla znamenaji kolika bud z toho setu se musi dotykat):

1. budova 1. ziskas navic kladivka, 2.ziskas navic zbozi, 3. ziskas navic medaile
2. budova 1. 310 spokojenosti, 2. 2procenta do utoku, 3. 3procenta do utoku
3. budova 1. budova +1 medaile, 2. +1 medaile, 3. +1fb 4. +2fb
4. budova 1. 810 kladivek, 2. +1fb, 3. +5 zbozi

jsem tam jen v zeleze tak ty ceny kladivek a medaili nejsou zadna hitparada :)
ale body do utoku a +fb vypadaji velice pekne :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Uvidíme jak to bude dál. Zatím je to klasika. Otevírání truhel a každý den jiná odměna. S tím, že počet luceren (ta eventová měna) se načítá a sčítá. Ale je tam grand praise. A ta má pod sebou číslo. A uvidíme jestli se bude měnit. Jelikož za otevření každé z truhel člověk získá květiny a když nasbírá dostatečný počet květin, tak se otevře grand prise :) Ale nevím za jakou cenu, nebo jestli mi jí prostě dají? Budu testovat :D
 

DeletedUser13384

Host
jenom ti ji daji a presunes se k dalsi odmene a takhle porad dokola. je tam nekolik budov v rade takze kdyz je clovek aktivni tak dostane celou tu sadu vice mene zadarmo coz je super.
 

DeletedUser12887

Host
Nechtěl jsem zakládat nové téma, ale po všech možných nápadech na ulehčení hry, teda by mohlo se udělat i tlačítko na hromadné rabování, taky by usnadnilo hru :)
 
Nahoru