Posezení u Jonika (pokec o všem)

Svatej

Legenda
Vlastně je to stejné jako tady, jen to častěji padá.
Když jseš aktivní, dostáváš na betě diamanty zdarma. Navíc se tam dostaneš k informacím dřív než to přijde k nám.
Na druhou stranu, na nějakej hráčskej feedback se tam moc nehraje. Jediné k čemu je tady beta určená je hledaní bugů v aktualizacích dřív, než budou vypuštěny do světa.
odkaz:
https://zz0.forgeofempires.com/page/
 
Obrázků s podobnou tématikou nebo rovnou podobnou rozbořeninou na netu je :D Dle mě si hrát na kopírování nebo nekopírování u této hry postrádá smysl :)
A to už jen proto že většina VB jsou okopírované reálné budovy. A o normálních budovách ani nemluvě :)

Když bych měl porovnat ten obrázek a tu budovu tak jediné co mají společného jsou dvě kolmé rozbořené stěny jinak ostatní je rozdílné. To je jak porovnávat dvě auta stejného typu :) Když hledáš důkladně můžeš najít komplet všude podobnosti :)
 

Svatej

Legenda
Nevím, mě to uhodilo do očí hned jak jsem to viděl... ale je fakt že jsem velkým fanouškem fromsoftware a jejich artworků... asi mě to poznamenalo. :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
Jinak nevím jestli existuje treba okénko beta CZ protože každý treba anglicky neumí..nicmene v úkolu nového eventu c. 2 nejde po vyřešení a to tuším byl nákup výzkumných bodů a jeden dalsi úkol vyzvednout odmenu a pokračovat dál.. aplikace android nebo OS android
v tomhle se moc nevyznám ale chyba tam je
 

Svatej

Legenda
Beta CZ fakt neexistuje a bez angličtiny si na betě moc nepokecáš ani s podporou, ani s nikým jiným... možná v cechu. :D
Ale jsou tam zvyklí na strojový překlad, tak si napiš co chceš říct, slovo po slově prožeň třeba google překladačem a plivni to tam s dodatkem že je to autopřeklad.;) Oni jsou na betě k tomuhle celkem přístupní, nikdo ti za to hlavu trhat nebude...
 

Svatej

Legenda
Nemám :D všechno co napíšu je pseudoblábol kterej si vymýšlím za pochodu :D proto mám tolik poděkování. :p
Akorát teda prvního dubna vypouštím jen ověřené a důvěryhodné informace. :D:p
 

Svatej

Legenda
Číst je přeci nemusíš :D Tutoriál podle těch modrých šipek udělá i cvičenej šimpanz. :p A dál se dostávat nemusíš, stačí otevřít okno s eventem. :D
 
Nahoru