Posezení u Jonika (pokec o všem)

Svatej

Legenda
Už dlouho jsem nezřel tak užásný nic neříkající trailer. Tady někdo hodně šetřil s infem. :D Jestli je to tak, jak píšeš, tak to bude fakt pecka :D:D:D
Tak podle týpka co ten trailer zkoumal 2 dny v kuse už aspoň víme kde se to bude odehrávat! :D A pak že je to nicneříkající :p
 

DeletedUser12887

Host
Tak Německo skončilo na mistrovství světa co bude dál:)
Švédové?
Nebo Korea :)
Už to není jako dříve že Německo jasně vyhraje.
Letos Německo prvně vypadlo v základní skupině.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Vůbec bych o tom nepochyboval

Nebo se narodilo teď všude spousta nejlepších fotbalistů:)
 

DeletedUser11297

Host
Škoda, že ta Korea lépe neukopala první dva zápasy. :( Za prvé kvůli mé lásce k ní ( :D ) a za druhé kvůli Sonovi, měl by tím šanci vyhnout se vojně a zůstat v Tottenhamu. :( Ale tak třeba si tu výjimku ještě vykope jinak. :)
 

DeletedUser12887

Host
Nevím teď kam přesně umístit další témata na MT to jde celkem složitěji protože se píše bez přípravy.

Ale škoda že chybí mapa CvC z nové éry.
Na těch předchozích už je místa málo.

Co se týče hry na MT mi chybí třeba několik informací na budovách typu řečníkův koutek a šachovnice - není vidět co dává za bonusy, podobně několik dalších budov, které produkují např. suroviny není vůbec vidět, že je mají produkovat a má li teda cenu je renovovat.
Konkrétně např. Památník hrdinů ur. 5 není vůbec na MT viditelné, že vlastně produkuje nějaké zboží.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Brej den po hodně dlouhé době.
Jednoduchá otázka. Pochopil jste někdo co je účelem toho eventu co teď probíhá na betě? Jelikož jaký má smysl mít v invu třeba 10 lodí je levelu jedna?
Což je asi tak situace, když se naučíte jak přechytračit (ano původně tu bylo slovo na o..) to jejich kolo. A zbytek odměn co je v tom kole je asi tak styl prostě točím, abych získal dílky mapy.
 

DeletedUser12887

Host
Tak já mám dotaz teď na expedice např.
Skoro by se mělo začít losovat úplně jinak mistrovství cechu, protože bude absolutně nevyvážené, když je téměř nemožné hrát expedice ve virtuální době a potkáme cech, kde jsou hráči, kteří mají rance surovin a můžou mlátit celou expedici s prstem v nose.
To podle mě úplně postrádá smysl.
Takže pracně někdo tvořil město a vyráběl suroviny, aby teď neměli ti hráči vůbec prakticky možnost ovlivnit výsledek, zatímco bude li v cechu třeba z doby železné ten stejný počet hráčů a budou mít stejné bonusy klidně to zvládnou celé uhrát automatem nebo vyjednat skoro zadarmo.
Zajímavá logika

A celé to opodstatnění má, protože i když budu pouze vyjednávat musím vynaložit ve virtuální době všechny možné suroviny včetně těch vzácných, které se pracně těžili ze zasněžených pláni a hlubin moře, takže mi to jako hlava celkem nebere.

To mělo jít spíš do sekce otázky na vedení, ale tak je to tady.
Tak snad si to někdo přečte a vysvětlí jak to má navazovat.
Resp. Jak to vidí ostatní a jestli se potýkají s tím samým problémem nebo to neřeší nebo je to nenapadlo nebo jsou silní dost :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
měl bych nový nápad
město mi přijde obrovské a když se pouze válí strom přes cestu je komplikovaná cesta domů

tak bych udělal na každém 25. chodníku stanici rikša co by dovezla lidi domů a občas by mohl přijít i slon a pomoct třeba odstranit strom z cesty
 

DeletedUser12887

Host
Jinak by mě zajímalo třeba co na to říkají jinde, že se je tak změní ten počet bodů za terakotu.
Evidentně je to mezinárodní problém, jinde mají třeba 10 nebo 20 světů.
Tak jestli se to tam bere v klidu, že je to jedno nebo není :)
 

DeletedUser12887

Host
no nic mám konečně asi 2 hodiny volno tak jsem zvědav jak se s tím popasují pořád pracující nebo nemakačenka

předpokládám tedy že to co se předvedlo není na nobelovu cenu
 

DeletedUser12887

Host
poslední dotaz, jde to teda celé obelhat ?
nemá cenu si dělat iluze, že když něco vyhraju je to správně, protože přímo vývoj to obechcal ?

tak se omlouvám a co mi zbývá než platit dál a doplácet na TOP obechcávače

klidně mi Ban dejte nic jiného to totiž není a doufám, že vložené dividendy dostanu zpět

konkrétně asi přes 20. tisíc jakoby diamantů, za které se jakoby platilo
 

DeletedUser14051

Host
Přeji všem pěkné nedělní dopoledne. Mám prosím pěkně dotaz :). Bude se dál doplňovat mapa území v sekci návody? Zaseklo se to na oceánské budoucnosti 2 část a dál je to uzavřené. Proč? Je to suprový pomocník pro nás tam někde v zádu :).
 
Nahoru