Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser12887

Host
Tak potřeba to asi není, ale když to bude, bude spousta hráčů rado.
Fakt je, ze to tam zatím chybí:)

Co by mohlo být lepší než poslat rovnou odkaz :)
 

Joxer

Psavec
3ezP.png

I tak se to dá hrát. Jukněte k "Charlie CZ" svet: East-Nagah
 

DeletedUser12887

Host
Jj tak i tak se to dá hrát nejlepší vědět kolik to tak vyjde.

Já bych to schatznul buď na cheat nebo pár desítek tisíc kaček, někdo holt má, někdo ne. Není v tom závist akorát nevím jestli ta loď nakonec bude to nejlepší už několikrát se výhra měnila:)
 

DeletedUser13384

Host
Tak jsem se dnes opet nalogoval na svuj thajsky ucet abych se podival co bude zitra (skrys tulaku) a dostal jsem 800 dia jen tak a nabidku na koupi dia se 150ti procentnim bonusem. Tomu ja rikam bonus, ne to co mame my tady :).
 

DeletedUser12887

Host
Jednu věc jsem nějak nepostřehl, kdy se zavedlo, že na mobilu jde přihodit maximálně 500 FB.
Podle mě je to teda nesmysl.
 

DeletedUser12887

Host
To teda jo.
Takže nejlepší bude vůbec body nedávat protože v tomhle teda vážně smysl nevidím.
Ono někde na nízkém levelu je to třeba jedno, ale když se bude nahazovat třeba 10.000 bodů je to pakarna.

Kromě toho teda čistě teoreticky hodím body za diamanty to taky pojede teda jako šnek a nakonec zjistím že jsem to prodělal kvůli tomu že někdo brečel?
Ale to se asi zrušilo, takže beru zpět.
Aspoň na mobilu už to nevidím, že jde dohodit budova za diamanty.

Jinak mi přijde celkem vtipné, že některé funkce se zrychlily, zároveň by se mělo dodat, že některé se zpomalily.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Joxer

Psavec
Divim se, že o tom ještě tady nediskutujete. Na beta foru už o tom cvrlikají vrabčáci a tady furt nic :D
Že by nová kolonie? Jako další event asi ne, když jsou u toho surky, že?
Jasně, jenom spekulace, ale když jsem tohle taky stáhnul přes cache nahlížeč v týhle hře, tak jen tak to tam do dílků do hry nedaj a nebo že by jen tak jo? :confused:

fine_axes.png
sekera
fine_horns.png
roh
fine_mead.png
medovina
fine_wool.png
vlna

achievements_icons_0.png

hud_0.png

a mám tu další od kolegáčka:

R_SS_Vikings_Residential1.png


R_SS_Vikings_Residential2.png


R_SS_Vikings_Residential3.png

B_SS_Vikings_CulturalGoodsProduction1.png


B_SS_Vikings_CulturalGoodsProduction2.png


B_SS_Vikings_CulturalGoodsProduction3.png

H_SS_Vikings_Townhall.png

S_SS_Vikings_Street1.png

D_SS_Vikings_Diplomacy6.png


D_SS_Vikings_Diplomacy5.png


D_SS_Vikings_Diplomacy4.png


D_SS_Vikings_Diplomacy3.png

Edit: Doplnění dalších budov.
 
Naposledy upraveno:

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Viděla jsem na betaforu vzhled nových budov a líbí se mi. Je tam i radnice, takže jsem vážně zvědavá co z toho vyleze :)
 
Ještě ti tu chybí ode mne diplomatické budovy :p
Upřímně chvíli jsem uvažoval, že to nasdílím i sem, ale nevím jestli ještě stále platí embargo na informace o eventech :)
Každopádně to, ale nebude úplně event, ale stálá součást hry :)
A s největší pravděpodobností se to bude týkat CvC.
A bude to i na mobilech!!!
 

Joxer

Psavec
Tak jsem je sem nahodil. Když někoho zabanujou, tak mně :D, žádná škoda. Ale nejde o event a navíc, už je to součást grafických prvků hry. Už to všichni máme v cache ze hry ;), teda aspoň už nějaký věci, né všechno :rolleyes:.
Navíc, tohle je nejnovější vhled do cache hry (grafická část vyobrazení surovin). Schválně, jestli tam nejdete ty 4 nové suroviny ;).


fine_goods_large_0.png
 
Naposledy upraveno:
Nahoru