Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser12887

Host
Ta soutěž už není vidět teda.
Já měl strach ze jsem ji prebil těma ostatníma tématama.
 

DeletedUser12887

Host
jinak mám takovej dotaz, asi už tu byl, kdo schvaluje ty nápady, samosebou občas vyjde nějaký poloviční výsek z toho co tu už bylo, vzhledem k tomu, že jsme češi většina dobrých nápadů jde odsud, ale kolikrát projde úplná hovadina, tak ať je tam vlajka tuhle hovadinu vymyslel ten a ten a bude jasno

shodne se na něčem deset států deset vlajek a když se neshodnou bude mít černej puntík

jinak ještě bych měl nápad na obyvatele města, když někomu funguje grafika mohli by tam chodit tulácii jsou taky součástí města a mizeli by náhodně třeba cestou do skrýše a pak vylepšení co se týče založení města nebo úspěchů než koukat sobě do radnice mít možnost na radnici vytesat číslovku nebo někam jinam třeba na hřbitov, od zavedení html5, které dává nové možnosti by to nemusel být problém

na přístav napsat kolik už posádka dovezla promethia a kolik stálo apod., kolikrát se úspěšně vrátila
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
:)
Tak to jsem to čekal i horší, ve virtuální to nejspíš vymyslel drak, ale tak to číslo by tam být mohlo i tak ne ? :)

Místo třeba v pokroku Rathaus by tam bylo číslo založeno.
Taky se Rathaus nemusí líbit třeba v U.K.

Založeno třeba 26.10. 2018

Číňan by tam měl čínskou číslici.

Fakt je ten ze číňana jako souseda jsem na betě zatím neviděl, ačkoliv teda tam zase moc nechodím třeba už tam je.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Tím jsem vlastně pouze chtěl říct že se to technologicky a celkově určitě posunulo minimálně o 18 let dopředu a to jsem pouhý hráč a chyba se vyskytuje pouze výjimečně a je spíš kosmetická.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16051

Host
Nevíte někdo jaký je největší svět? Tím myslím globálně. Respektive aspoň jeden z největších, aktivní a ideál kdyby tam byl český cech.
 

dudasek

Znalec
Tak je to věc názoru spíš nechápu proč by se to mělo rušit.
Buď je hraju nebo ne.
Když je nehraju je to úplně fuk jestli jsou zmrzacene nebo nejsou a když je hraju jde mi v první řadě o to, aby fungovaly správně.
tak být dobrý v Cvc jistě přináší výhody-je diskriminační,že se na to z mobilu nedosáhne...další argugent?!
 

DeletedUser5384

Host
tak být dobrý v Cvc jistě přináší výhody-je diskriminační,že se na to z mobilu nedosáhne...další argugent?!
chceš argument? Je diskriminační.abych použil tvůj termín,že bys z mobtel mohl hrát kdekoli z tramvaje, zatímco já na PC můžu jen doma.Co ty na to?

Pro moderátory: Omlouvám se za double,ale je to jiné téma,proto jsem neslučoval. Dík za shovívavost :)
 

DeletedUser12887

Host
Z mobilu se na to dosáhne ale ne díky inno spíš to mělo znamenat.
Takže když by inno CvC zprovoznily na mobilu zapojilo by se víc hráčů, než když tu možnost neudělali, což je můj názor.
Inno udělalo hru která se má hrát klidně na lodi nebo v tramvaji nebo z džungle když bude signál ale bez CvC přes mobilní aplikaci.

Víceméně to jde přes aplikaci která používala plugin flash .
No určitě bude i aplikace s html5 spíš už je takže to funguje akorát to neprovozuje inno

Jde to tím pádem přes řekněme externí prohlížeč který podporuje ten plugin.
A foe je prohlížečova hra
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Nevíte někdo jaký je největší svět? Tím myslím globálně. Respektive aspoň jeden z největších, aktivní a ideál kdyby tam byl český cech.
Tak už jsi nějaký určitě našel.
Nicméně těžko říct všude se něco děje, záleží jaký cech si najdeš a co tě nejvíc bude bavit.
Všude jsou aktivní hráči.
Nejnudnejsi je Arvahal ale zároveň nejstarší a tím pádem asi největší.
jinak beru zpět nejnudnější je momentálně Brisgard, tam už se spíš farmaří a nebojuje, ale kdo je nejmocnější nebo největší v čechách na stoprocent Arvahall, je to nejstarší svět, nejdýl se tam vyrábí a jsou tam nejdéle hrající hráči to už se dožene těžko, rozhodně jednou byli první a už budou i tak, všichni ostatní budou až po nich

Na expedice je asi nejlepší East Nagach protože se tam spousta hráčů snaží a na CvC Cirgard tam se bojuje dost.
Ale může to být různé nehraju F a na East Nagach CvC vůbec takže do toho nevidím

jinak tady celkově jsou vesměs hlavně české cechy, úřední jazyk tu je všude čeština a druhý slovenština, oba jsou povolené jazyky a občas jenom se vyskytne nějaký cizinec třeba angličtina, když se něco nestihne přeložit

můj názor teda, ale asi to tak nějak bude
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Tak opět po roce přeji všem krásný Nový rok 2019, hodně štěstí ve hře, hodně zdraví v reálném životě a ať se tu opět sejdeme v hojném počtu i příští rok :)
 

DeletedUser12887

Host
to byly ještě časy když se chodilo na globální chat, tak piškotek na D a ta dvojka z C rozdala bany, všichni si krásně odfoukli od plic a jelo se dál, tak to už skoro nikdo z vás nepozná
 
Nahoru