Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser12887

Host
tak aspoň tak držím palce čeče

udačství krmí různé indidvua

naposled jsem koukal na film hledáme dalajlámu
 

DeletedUser12887

Host
každý dlouholetý hráč ví, že jsme hráči a akorát občas se najde hráč, který tak dlouho nehraje, tak zkouší co vydržíme, většinou nástroji typu jsem nejvyšší a mám moc, takže přeji hodně štěstí v tomto stalinistickém stylu udávání a podrazů..
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Nějaká chyba v Matrixu? :D

317bh2c.jpg

QycL
 

Dědeq

Znalec
Učinil jsem zajímavý poznatek, že sklizeň za 5 dia sice odečte 5 dia, ale nic nesklidí v okamžiku, kdy mám v liště 100 a více bodů. Respektive sklidí pouze nebodové budovy.
Myslel jsem, že ten placený bonus bude platit vždy.
 

DeletedUser5384

Host
jen pro přímou sklizeň, jinak se mi to podařilo nafouknout přes 200, s plným barem pod 100 jsem hrál expe,dostal nějaký drobný a zlatýho bludišťáka za kilo a bylo to:)
 

Dan 77

Veterán
Co se týká výběru za diamanty, bych to považoval za chybu ve hře hodnou nápravy. :D
Já sice přes diamanty nevybírám a od doby, co mám Frontenac, bych se ještě ochuzoval o zboží z protočených úkolů, ale prostě by to mělo fungovat na max, když už je to za diamanty...
 

Dědeq

Znalec
Já sice přes diamanty nevybírám a od doby, co mám Frontenac
No jasně, ale když jsem v háku, a vím, že se k tomu x hodin nedostanu, tak radši vyškrábnu 5 budlíků, než bych nervosně pobíhal a sháněl, kam to upíchnout, abych mohl sklidit další barák - mým cílem je někdy sice i ušetřit čas zadávání výrob, ale hlavně mi jde o neroztrhnutí sklizně. Takhle mám sice třeba několik hodin přeplněnou lištu, ale nemám sklizeň rozházenou přes půl dne. Nebo ji celou posunul, což má nevýhod ještě víc. Ale jinak naprostý souhlas :)
en pro přímou sklizeň, jinak se mi to podařilo nafouknout přes 200, s plným barem pod 100 jsem hrál expe
S plným barem pod 100 to samozřejmě jde, dělám to poměrně často, ale poprvé jsem to zkusil s tyčí na kilu, abych tak řekl, a výsledek hen ten. Sklidilo mi to nějaký cchatri památník či co je to za chytrost, ale bodů si to ani nevšimlo. Jinak tam můžeš mít celkem nevím kolik, ale určitě už jsem tam měl přes 300, takže limit asi nebude stanoven. Jen to prostě drží tu linii, že jak máš 100 v liště, nic ti nepomůže. Což jsem nečekal, takže jsem pak utratil bod, hodil dalších 5 dia a už to bylo v cajku :)
Ale kdyby jsi měl 99 tak je sklidí myslí že všechny jinak 100 je relativně max co můžeš mít
A vvo tom to je. Akorát mi povedzte, Kefalín, čo si vy predstavujete pod takým slovom "relativně"? :)
 

Dědeq

Znalec
Občas je zajímavé ponořit se trochu do historie. Moderna není tak stará záležitost, CvC taky ne... Co mě ale zaujalo, je video
z toho příspěvku, kde představují modernu. Je tam krásně vidět, jak by město mohlo vypadat, kdyby nebylo všudypřítomných pošahaných aztéckých pralesních artefaktů, terasových farem, speciálek apod. Vždycky je mi líto, když pomyslím, kolik si s tím dají návrháři práce a přemýšlení, a pak si v nové době člověk postaví jedny kasárna, a toť vše, co z ní uvidí. Žádné bulváry, autokina s cedulemi, nic...
Někdy si říkám, že bych si jen tak pro radost zkusil udělat ve Foemanageru město snů, jak by mělo vypadat. Nebo romantizující park složený ze soch králů a rozpadlých zdí; ale jsem na to líný. Škoda :)
 

Dan 77

Veterán
Kdyby se vykašlali na ten přehnaný počet eventů, zas tak marnou práci na nových érách by nedělali. (Anebo by stačilo, aby byly zásoby, medaile a zboží z vyšších dob v pokladnici nějak šířeji využitelné, aby se tím vyrovnal obrovský vliv velkolepek.) Ale co víc vydělává? Klasické budovy, co pak většinou ani nepostavíme, anebo ty lákavé budovy v eventech?

Na druhou stranu opravování chyb ve hře jim asi taky moc nevydělává, aspoň to tak vypadá, že jsou o tom vývojáři mnohdy přesvědčeni, i když možná by se našli tací, kteří by radši přispěli vývojářům na hru relativně bez chyb a dotaženou, než na hru šitou neustále horkou jehlou.
Je to vidět na srovnání dvou her od Inno Games: FoE a Grepolis. Kam se FoE na své předchůdce hrabe, jen ti jeho předchůdci už neoplývají takovou hráčskou aktivitou jako dříve, FoE prosperuje ze všech nejdéle, možná díky časově nenáročnému základnímu konceptu hry a včasných inovacích typu velkolepky, CvC, expedice, mobilní aplikace, přídavky nových epoch atd. Hry-předchůdci FoE byly docela nekompromisní k novým hráčům, protože je semlely boje s těmi aktivnějšími v časově náročné hře nebo s těmi zkušenějšími, FoE je mírné, nováčky neustále láká a navíc pro ně a pro mobilní hráče vydávají tolik eventů, kdežto ten zbytek už nemá ty budovy dávat, což je zase páka, jak si koupit rozšíření za diamanty. To je asi základ úspěchu. Na druhou stranu prodávají diamanty draze a ještě dražší jsou ty nepoměrné ceny/komodity v diamantech, jinde zase diamanty ve hře rozhazují.
 
Nahoru