Posezení u Jonika (pokec o všem)

Mrtvejmagor

Veterán
opakovací úkoly?? nenapadá mě nic jiného, co by žralo zásoby natolik aby to pocítil pokročilý hráč

aha, už pár dob jsem příliš líný točit opakovací úkoly, tak jsem tuto věc netušil.. v tom případě mě taky nenapadá co by mu mohlo sežrat tolik kladívek..

Tak frontíka mám na 50lvl a jediné v městě co mi dává zásoby tak je Himedži (na lvl 30 - nejakých 1M zásob) jinak pak jsou to jen eventovky ale to jsou drobné pár tisíc...
a co by mi to mohlo sežrat? možná výzkum 60M za jeden a platil jsem 3 v kolonizaci planetek... nebo to že když mám získat mince či zásoby tak prostě postavím budovu a zbourám ji :D a neřeším to kolik to stojí


p.s. dal jsem to sem by se tam nezaplácával nápad ;)
 

Chimichurri

Psavec
no ty úkoly z eventovek jsou žrouti neskutečný....hlavně ty první, protože to jedeš několik úkolů v řadě během chvíle a najednou jsi bez zásob či zlatek :D :D:D
 

Svatej

Legenda
kdes to vzal? Helper?
EDIT Už vim :D
Zatraceně dobrá funkce tohle! :D Od doby co zničily foemanager nemám v takovémuhle přehledu přístup!
aOwc.png
 
Naposledy upraveno:

d arvit

Odborník
tohle už skoro zní jako reklama :eek:
protože mě ten včerejší objev zaujal a dneska jsem měl více volného času, pustil jsem se do zkoumání všech těch ikonek a našel pár dalších věcí co se mi líbí..

tohle je např. úplně zbytečný přehled, ale já prostě přesně takový přehledy miluju o_O
 

Dan 77

Veterán
Jo takových přehledů a užitečných funkcí pro větší živatelskou přívětivost je tam hodně... pravdelně používám celou polovinu z nich
 
Má někdo info, kolik dia by stálo druhé, případně třetí ruské kolo v následujícím eventu, pokud bych jel čistě pro hlavní cenu a na vázy - denní odměny nehleděl?
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Tohle bývá max v komentářích pod nějakým dotazem, na který odpoví někdo, kdo to už zkusil na Betě.
U některých eventů to lze přibližně spočítat, kolik dia bude potřeba na alší eventovou měnu, ale u eventu takového typu, kde je postup i o náhodě, to bude jen hodně hrubý odhad.
 

Svatej

Legenda
kde je postup i o náhodě, to bude jen hodně hrubý odhad.
Ale herní statistika přece funguje tak, že za každých X polí mám dostat přesně Y odměn! Jinak by to přece nesedělo s tím co je uvedeno na wiki a byl by to podvod! Takže to musí jít spočítat přesně, protože náhoda ve hře není o náhodě!
:rolleyes: :rolleyes: :cool:
 

d arvit

Odborník
samozřejmě, jde jen o to spočítat kolik je potřeba na pole a kolik polí je potřeba na počet rozšíření na druhou budovu, nikdo neřiká že to nejde
jen se ptá kolik to je,
samozřejmě je potřeba vzít v úvahu různé bonusy (např. ted 2 vylepšení z denních diamantů, z truhly nebo jindy odměnu za nejvyšší ligu...) odměnu za splnění miniřad atd...
 
Nahoru