Posezení u Jonika (pokec o všem)

Ahoj lidi, prosím projel jsem snad celé forum ale nenašel jsem nikde více info o arktickém přístavu. Jde mi hlavně o to, že jsem v ledové budoucnosti a opravy a členy posádky platím zbožím z ledové budoucnosti. Ale jak je to dál? Když pokročím do oceánské budoucnosti budu platit zbožím z oceánské budoucnosti nebo stále z ledové? Moc děkuji za radu
 

Mrtvejmagor

Veterán
Neraduj se, ledovkou platis asi jen ze zacatku potom uz normalne surkama z oceanky.
NE arktický přístav dotuješ jen surkama z Ledové budoucnosti
v Oceánské budoucnosti máš Oceánský terminál tam potřebuješ zase surky z oceánské doby - nemění se to - je to z ledové doba, potřebuješ surky z ledové budoucnosti, když přestoupíš na další éeu nemění seto, máš tam jinačí terminál
 

Kayro

Znalec
A tak je mozne ze skoro po jedenacti letech hrani toho vim mene nez ty nebo magor ale dotaz znel jestli se v oceance plati oceankou nebo stale ledovkou.Moje odpoved byla ze ze zacatku ledovkou pozdeji oceankou.Chces to nejak rozporovat odborniku cou uz si v oceance ?
 
No tak znovu, i v Oceánu platíš Ledovkou... a já v Oceánu už dávno nejsem...
Opravu lodi v Arktickém přístavu platíš jenom a pouze surkama z Ledovky. Je to dost polopatické?
 

Kayro

Znalec
Cim se plati v Arktickem pristavu se ale nikdo neptal.Dotaz byl na Oceansky pristav.Leda tedy ze by tazatel nevedel ze v Oceance je novy pristav na ponorku.
 
Ahoj lidi, prosím projel jsem snad celé forum ale nenašel jsem nikde více info o arktickém přístavu. Jde mi hlavně o to, že jsem v ledové budoucnosti a opravy a členy posádky platím zbožím z ledové budoucnosti. Ale jak je to dál? Když pokročím do oceánské budoucnosti budu platit zbožím z oceánské budoucnosti nebo stále z ledové? Moc děkuji za radu
A kde je co o Oceánským přístavu?? Já vidím jenom Arktický. Ale pokud ti jde o Oceánský, tam se platí jenom a pouze zbožím z Oceánu. Nějaký další dotaz?
 

Mrtvejmagor

Veterán
Zdravím bando, chci udělat návod jak obchodovat Zboží za body výzkumu, už jsem to dlouho nedělal může mi někdo říct jak se to teď pohybuje? kolik je kolik je bodů za jakou éru?
 

Kayro

Znalec
Nechci te od toho zrazovat ale prijde mi zbytecne delat navod na mechaniku hry ktera neni od INNO puvodne zamýšlená ani podporovana.
 

MadnessFalax

Dopisovatel
to_je_skvele_no_neni_to_skvele.png

+ 649900%
To jsem asi dostal tu nejvýhodnější nabídku pod sluncem...

Hmm, a teprve teď koukám na ty ceny diamantů a musím říct, že tady v česku se očividně vyskytuje spousta sněhu i v létě. Až někoho přistihnu s "moukou" pod nosem, tak budu velice skeptický ohledně toho, zda jde opravdu o mouku. Každopádně si budu téměř jistej, že jde o manažéra prodeje v Innogames.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru