Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser2059

Host
Ale kdopak se nám to tu objevil? Jdeš nás pozdravit na Vánoce? :)
 

DeletedUser7

Host
Ja prídem doniesť darčeky ;) :D ale nie, začal som zase hrať FoE a účet ešte nemám zrušený, tak pokračujem tam, kde som skončil :)
 

DeletedUser5701

Host
Přeji krásné a pohodové vánoční svátky ať už v kruhu rodinném nebo v kruhu Forge of Empires. :))
 

DeletedUser11297

Host
Také přeji všem hráčům šťastné a veselé Vánoce. :) A já jdu večeřet.
 

DeletedUser2059

Host
l9oduBW.png
 

DeletedUser11297

Host
Co to je proboha za skóre? :-O Já budu rád, když se dostanu aspoň na 10 000 000. :-D
 

DeletedUser11841

Host
Jak se k tomu číslu může dostat, když počet bitev má takový jaký má ?
 

DeletedUser2059

Host
Sám se tomu divím, je to z beta fóru, takže je možné, že je to chyba nebo to třeba někdo graficky upravil a nebo je to skutěčnost, současnost a tolik bitev kdo ví ja kono to vlastně je :)
 

DeletedUser11297

Host
No schválně jsem se registroval na francouzské verzi hry a na tamějším Arvahallu je opravdu člověk, co má 2 mld. bodů. Z jakého světa je těchto 176 miliard nevím, protože mě vyčerpalo přeskákání těch dvou tutoriálů (při registraci mě to hodilo na P) a další už se mi dělat nechcou. :-D Každopádně to musejí být nějací šílenci (třeba ten s těmi 2 mld. má takový Alcatraz na 52 lvl), mě by to takhle dlouho asi nebavilo hrát.
 

DeletedUser8847

Host
Thomasi není to žádná chyba ve hře ani grafická úprava, ale důsledek jeho vysoké úrovně Alcatrazu – body z úrovně 70 Alcatrazu se mu samozřejmě připočítávají do žebříčku. Bodově to roste level od levelu exponenciálně, a proto má 176 miliard bodů. Jinými slovy jeho body může mít kdokoliv, kdo dokáže navýšit Alcatraz na level 70 :)
 

Henzis

Znalec
Neřekl bych. Díval jsem se na forum bety a každý jeden level VB přidá do žebříčku stejný počet bodů.
Pro Alcatraz je to 1000 bodů
 

DeletedUser8847

Host
Doporučuji pročíst diskusi na anglickém fóru (ne beta serveru), kde je o tom 21 stran příspěvků. Např. za 40 úroveň Alcatrazu se připočte 22 miliónů bodů a potom to rychle roste dál, Castel na úrovni 36 přičítá 4 mil. bodů atd. Platí to i pro jiné VS – jsou tam i obrázky s počtem bodů hráčů s miliardami a dokonce jednoho s 2 bilióny bodů :) - http://prntscr.com/5jq5w5
 

DeletedUser12225

Host
Myslím že dřív skončím s FoE než se někam takhle daleko dostanu...
 
Nahoru