Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser11297

Host
Hodilo by se mi, kdyby se mi povedlo to, co loni jisté hráčce. Otevřela velkou truhlu a vyhrála 800 vajec. Tak ji otevřela znovu a vyhrála dalších 800 vajec. :)
 

Arthoris

Odborník
Ten mameluk je o ničem. Rozhodně se moc nevyplatí.
[SPOIL]
http://tinypic.com/view.php?pic=28k7tys&s=8#.VQIEP4hshPo

28k7tys.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7347

Host
Tvůj názor o tulákovy se to tvrdilo jednu chvíli taky a podívej se jak je to ted.Myslím že bude dobrý proti tankům (přece jen to dá 1 kolo k dobru )
 

Arthoris

Odborník
Jasně, každý podle sebe(akorát, když ho zabiješ jako prvního,tak ti teda moc nepomůže). A s tulákem se nedá vůbec srovnávat.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2059

Host
Ten ŠMUDLA, jak mu na betě ochotně říkáme, vlastně může přidat 7 jednotkám 7 životů.
Takže by se měl vyplatit, pokud bude mít už 4 životy - pokud se na to podívám životně.
Nicméně otázka je kolik odvrátí útoků na sebe než zemře. Jeho obrana je mizivá, ale dokáže zaměstnant dvě jednotky nebo i tři jednotky. Což poskytne ostatním čas nepřítele vyřídit, uvidíme jak se nám to přižene z bety :)
 

Arthoris

Odborník
Jo, to je pravda ale je k ničemu, když hraješ z tuláky. Páč ti tuláci se můžou přeměnit v ně a co budeš dělat ze 3-4 šmudlama nebo v kolik se jich promění? On se maximálně vyplatí, když hraješ bez tuláku 7x normál jednotka a 1 šmudla.
 

DeletedUser7347

Host
A s tulákem se nedá vůbec srovnávat.

Já bubeníka s tulákem nesrovnávám jestli si dobře četl.Říkám jen že o tulácích se taky říkalo že nejsou nic moc když přišli do hry.Osobně si myslím že bubeník je dobrá jednotka (po bojích co jsem zkoušel na betě)
 

DeletedUser2059

Host
Musím říct, že jsou úplně na nic, když máte tuláky a bojujete proti artilérii.
Tulák se promění v šmudlu a 2. tarasnice mi ho zabije. Tak jsem přišel i o toho mého nezávislého.
Proti helikoptérám by pak neměl mít šanci.
 

DeletedUser11297

Host
Ten bubeník by se mohl hodit do obrany. Přihodit k němu 7 tanků nebo 7 šampionů a pokud nemáte nějaký pralesní obranný bonus, mohlo by to hodně pomoci ubránit se. Do útoku těžko říct. Na sousedy ho určitě používat nebudu, možná na mapu, jak už píše trojan.
 

DeletedUser2059

Host
Uvidíme jak to bude fungovat, rozhodně to bude další část FoE, u které budeme muset přemýšlet. Ať už bude šmusla po příchodu takový nebo makový, stane se nedílnou součástí hry.
Uvidíme jestli ho tvůrci při příchodu nějak pozmění.
 

DeletedUser12493

Host
Zdarec, tak se všem musím pochlubit, že jsem vyhrál soutěž od Innogames o Samsung Galaxy Tab 4 :) Je to krásný pocit a přál bych ho zažít každému! Díky !
 

DeletedUser2059

Host
Vyhrál jsi tu druhou nebo třetí soutěž?
Tam byla fotografiská soutěž nějak ne? Dej sem fotku! :D
 

DeletedUser12493

Host
Třetí soutěž - ve druhé jsem nevyhrál. Ve třetí bylo zadáno udělat nějak originálně něco o sobě, tak jsem udělal video-skeč. Jen to nebylo podle mých představ, ztratilo se mi tam pár kousků...

https://www.youtube.com/watch?v=eDDGD2FTFqU
[video=youtube;eDDGD2FTFqU]https://www.youtube.com/watch?v=eDDGD2FTFqU[/video]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru