Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser11297

Host
Tak jsem našel přesný opak truhly, kterou jsem sem dával pár dnů zpátky. Tuhle bych nechtěl ani zadarmo. :D

9d4596b28177aa4f.jpg
 

DeletedUser14042

Host
sem se koukal jestli tam ty nebo winjet nehrajete a koukal jsem že někdo s tvým jmenem tam je :)
 

Svatej

Legenda
Jj, jsem to určitě já :) jedinej další Frundor byl můj účet z roku 2012 a po něm zbyl stejně jenom zablokovanej účet tady na fóru :D úče ve hře jsem nechal smazat...
Hraju na všech 5 světech, ale aktivně jedu jen A, Bčko je tak napůl... zbytek 5 minut denně.;)
 

DeletedUser12151

Host
a zitra zavedou ten rebalanicg vil tady, koukal jsen, ze na EN ho pustili dneska a pocitam,ze tam teprve se spusti zverstva na foru :D nechame se prekvapit, kazdopadne vsem na bete vratili diamantove budovi tak muzeme byt v klidu,ale stejne nechapu jak nekomu z vyvojaru muze uniknout takova nevyvazenost domu, jen uplny blb by to neumel spocitat :D
 

Svatej

Legenda
Petr 1st.: Není to z mé hlavy, ale někdo tu kdysi psal že developerský tým tvoří uklízečka, montér, popelář a skladník (nebo tak nějak, už si to přeně nepamatuju)
No a rebalancing je toho jasným důkazem :p:D
jinak, na ENG se začalo řvát současně s oznámením na betě pokud vím :D teď to bude jenom horší :D:D Holt si naši milovaní developeři na... do čepice.. :p
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12151

Host
jejich problem, oni si ted budou muset hasit jejich nejvydelecnejsi server, tedy ten EN a dobre jim tak :D
 

Svatej

Legenda
O té truhle z valentýnského eventu :)


To co obsahuje je městský odpad...
Útočiště šampionů - jedinán zaímavá odměn v téhle truhle, ale šance na padnutí jen 10%...
Šampioni se občas hodí...
Škola bubeníků a Kemp barevné stráže ... oboje vojenský odpad, od ranného výše nepoužitelní v bitvě. Jejich kasárny jsou velké a zbytečné ve městě jen zabírají místo.
1 tulák... jakmile postavíš alcatraz a úkryt tuláků, budeš je cvičit přes alcatraz... 1 tulák sám o sobě je k ničemu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru