Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser11297

Host
Almost there. :) #makeit1000

d7805c1886d8a000.jpg
 

DeletedUser11297

Host
To jo no, nebýt jeho, tak mi to ještě nějaký ten pátek zabere. :) No ... mi, spíš vám. :D
To klidně nasypat můžeš, kdybych tenkrát želváka nezarazil, tak už jsem mohl tisícovku mít před Vánocema. :D
 

Svatej

Legenda
;) I bez něj by jsi se na tohle číslo jednoho dne vyškrábal :) Věřím že brzo překonáš i mě :)
A jseš teprve druhý, co tu laťku na CZ fóru kdy překonal :D Gratulace :):)

No nic... jdu si nachystat pivo a křupky... za půl hoďky hraje Sparta s Vaxjo :p:D:D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11317

Host
Zdravím,
jelikož je v oznámení psáno, že rebalanc přijde s příští aktualizací a pro aktualizaci vždy vytváříme diskuze, považujeme dvě diskuze, kde se budete moci k tomuto tématu vyjádřit, za zbytečné.
 

DeletedUser12151

Host
kazdopadne by me zajimalo,ze vracet se budou jen moredrapy,ale ja boural i hotely na strome a ty davaji do zebricku vic bodu a davaji vic minci, sice o neco mene lidi,ale to je uz pakatel,takze bude otazka jestli se vrati i hotely? rekl bych,ze jsou cenejsi nez kristalove vily, vzhledem k tomu,ze to je premiova budova.
 

rycco27

Dopisovatel
Tak to je dobré. Zajímalo by mě jak to může narušit vyvážení hry? Konečně tady byla budova která dávala slušné množství obyvatel a jak lidi přestaví města tak ji takhle degradujete. Takže tady zase žádná pořádná obytná budova není. Máme se tedy připravit na to že takhle to teď bude fungovat? Něco zavedete pak se vám to nebude hodit tak to změníte. Na co máte tu betu!?
Kvůli té vaší chybičce přujdu o 23800 obyvatel. Takže zase musím totálně předělat město. Vážně dík!
 
Nahoru