Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser4749

Host
Tak na tu novou velkolepku se určitě nevrhnu. Naposledy jsem to udělal u AO. Tohle mi nepřijde efektivní. Na některých anglicky psaných stránkách byla Blue Galaxy hráči dokonce označena jako "odpad". Kdyby se objevila budova, která by dávala obranu útočícím jednotkám, to by byla jiná. To bych i utrácel diamanty. :)
Ještě několik poznámek k tomu, co bylo napsáno výše. To, co bylo ve hře zajímavé, je odstraňováno. Ať už zmiňované schovávání vajíček, nebo třeba Heloweenský event v hádankách. A i Rinbin je poslední dobou nudný. Jako můj šašek by mě měl bavit a vymýšlet blbosti. Asi ho degraduji na "dvorního tragéda". :)
Oceánka je nesmyslně dlouhá a odemknout technologii abych získal avatara??? To už je bezradnost. Skoro to ve mě vyvolává dojem, že se tvůrci za každou cenu snaží oddálit novou dobu a tak vyvolat co největší nedostatek zboží budoucnosti. A mapy? Dva dny zkoumám provincii a potom pět minut automatického boje.
Eventy. Osobně bych nahradil množství kvalitou. Pokud poctivě splním všechny úkoly, rád bych za to dostal hlavní odměnu. Ne jakousi pochybnou šanci na možnost získání něčeho.
Připoutání hráčů k monitorům. INNO prohlásilo, že to není jejich záměrem. Káží vodu a pijí víno. V tomhle případě spíš kořalku. Snad nemusím vyjmenovávat... Mimochodem, doufám, že brzy zruší tu honbu za pokladem. Alespoň bych zase viděl ikonu hromadného výběru.
 

Svatej

Legenda
Tak zatím vidím 3 věci k HTML5:
1) žádná zamrzávání flashe nebo padání pluginu.
2) spousta bugů způsobená naopak HTML5 (snad vychytají)
3) že to bude na live serverech až za hoooodně dlouho. ;) (půl roku je můj tip)
 

Joxer

Psavec
Ahoj. Je možný, že to dělá problém některým hráčům hrajícím na mobilu? Prosím vás, jestli vám to dělalo nějakej problém, dejte vědět. Od nás jeden hráč se na tu betu přes mobil nemůže dostat. Nevíte někdo, co by tam mohlo být za problém, myslím u toho hráče. Vím, v celku málo infa, ale spíš mi jde o to, jestli se tu s tím někdo už nepopral. Dík.

Edit: Tak sry. Problém vyřešenej. Dal jsem odkaz na betu a dostalo se mi téhle odpovědi :
tak už to mám, musel jsem se přepnout na ten úplně poslední server, co začíná zz. díky

Já osobně tam mám jen url s tím zz nazačátku tak nevím. Možná něco staršího. Hlavní je, že ten problém vyřešil. Dík a omlouvám se ;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
Jinak dotaz který už zde proběhl asi tisíckrát
Jaké je optimální nastavení a jak výkonný počítač je potřeba k plynule hře.
Mám průměr co se výkonu tyče asi 16GB grafiku ..nějaký procesor k tomu odpovídající atd..stejně hra nefunguje jak by měla tak kde je chyba ?

Jinak to html5 je ok ale nějaký extra zrychlení jsem tam nezaznamenal
Uvidíme jak to pojede v ostré verzi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
No já mám jen 8 GB operační paměť + 1 GB na grafické kartě a všechno funguje docela plynule (i když jsou zapnuté animace), kromě CvC, když je tam nával lidí.
Na NVIDIA mám nastavení, že má pomáhat procesoru od spuštění toho prohlížeče, ve kterém spouštím hru (Google Chrome), a funguje to, protože zatížení procesoru hrou klesne asi na polovinu podle Správce úloh. Grafická karta je totiž v zásadě taky procesor a můj procesor má taky nastavení grafiky.
Ohledně CvC jsme zjistili, že největší roli hraje mít malý PING u svého připojení k internetu, tzn. nejlépe se připojit na internet přes kabel, ne přes Wi-Fi.
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
Seznam zatím známých problémů s HTML5 z bety:
Currently known issues:
Takovej kratičkej seznámek. :D To bude na live verzích jedna dvě... :p
Ale tak ok, je to vývoj... ;)
 

Zelda

Člen
Tak pokud někomu HTML5 opět přetěžuje CPU, tak to si moc nepomůžu. Momentálně poslední verze Mozilly, na které mi FoE jede plynule je 52.0 (32 bit). Na jakékoli vyšší verzi přetěžuje Flash CPU natolik, že je PC nepoužitelný (nemluvě o spuštění více panelů). A co je horší, od verze 64 dělá to samé i Chrome. Zvláštní ale je, že na notebooku (který není rozhodně nejnovější) to pro změnu funguje korektně. Takže jestli je to nějaké nastavení systému (na jednom PC je W7 a na druhém W10) nebo můžou mít vliv i nějaké ovladače... Zase hrabat se mi do toho jen kvůli FoE nechce, i když používat zastaralé prohlížeče taky není ideál...
 

DeletedUser14298

Host
Všiml jsem si na betě, že části jarního setu začali nést název - lvl. 1

Že by v jarním eventu byly možnosti upgradování? :O

Na betě dnes spuštěno historické okénko - Napoleon Bonaparte

portrait_273.jpg

R_SS_MultiAge_NapoleonBonus18.png

Budova dává mince - obyvatele a spokojenost se stejným počtem a % do útoku
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13384

Host
A sakra tak to bude velice zajimavy event :). vypada to ze by to mohlo byt co rok to +1lvl na setove budovy takze hodne velky masakr. a to potrebuju letos dokoncit jeste 7 rozestavenych setu co mam ve meste kvuli utoku. abych zacal setrit dia :).
taky bude zalezet jak bude vypadat to vylepseni pac napriklad na jezirku je vylepseni zbytecne pokud tam nebude vylozene nutne mit vylepsenou kompletni sadu. Kazdopadne me to docela zaujalo.
 

DeletedUser13384

Host
no mam 7 kompletnich setu a 7 ve kterych mam jen skalu a gong (+ mi ted padly dalsi dve jezirka z dennich vyzev). takze pokud bych to chtel nedej boze zkompletovat a jeste cele vylepsit tak bych se asi pekne prohnul :). takze uvidime co prinese to vylepseni.
ale pokud se bude vylepsovat i vanocni set tak to nebudu mit moc radost pac tam je tech casti ze to ani pekne neni :)
 

DeletedUser14298

Host
Tak je to jisté, bude se upgradovat .. :)

R_SS_MultiAge_SpringBonusSet18a.png
R_SS_MultiAge_SpringBonusSet18b.png
D_SS_MultiAge_SpringBonusSet18a.png
D_SS_MultiAge_SpringBonusSet18b.png
L_SS_AllAge_SpringBonusSet18.png

SPRING_A_Loading_Screen_1.jpg
SPRING_B_Loading_Screen_1.jpg
 
Nahoru