Poskakování obrazu při více spuštěných světech najednou

DeletedUser5384

Host
Zdar,omlouvám se předem za patrně OT, jde mi spíš o pomoc či radu,nemám pocit,že jde přímo o chybu hry.

Při současně spuštěných dvou světech v prohlížeči (Chrome,W7, vše automaticky aktualizováno) obraz nesnesitelně skáče. Ostatní okna s jiným obsahem,bez ohledu,co na nich běží jsou v klidu. Stačí jeden svět vypnout a je pohoda. Matně si vzpomínám,že se tu kdysi řešilo něco podobného,ale nedohledal jsem. Nemáte někdo podobnou zkušenost,případně náznak řešení? Dík :)
 

DeletedUser5384

Host
myslím,že chyba bude u mne,zvlášť pokud to dělá jen mně :) spíš mi jde o info,jestli to někdo neřešil.
 

Zelda

Člen
Je to chyba Flash Playeru v Chrome na Win 7. Dělalo mi to taky, přestalo při přechodu na Win 10 (což na vlastním PC odmítám, takže tam hraju přes Mozillu).
 

DeletedUser5384

Host
jj,ten FP vím,že se tenkrát řešilo nějak vypnutím defaultního nastavení,že jsou spuštěný 2 instalace něčeho najednou.Ale víc nedám :)
A ta mozilla přece musí ten FP používat taky,ne? Já z ní právě před drahným časem utekl kvůli problémům s grafikou při FP :)

Takže nikdo neporadí? Prosím LOCK,případně rovnou smazat :(

/Příspěvky sloučeny. carameels
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
hraju na W7 s automaticky aktualizovaným chromem. Okna s více světy mám otevřená současně 1x deně a zatím žádný problém.
 

DeletedUser11823

Host
Mám W7, Chrome a míval jsem puštěných až 7 světů naráz (5 FoE + 2 Elvenar) a problém jsem nezaznamenal... Ale poslední dobou už jsem omezil, tak nevím, jestli to není něco nového...
 

DeletedUser5384

Host
Však píšu,že to nevidím primárně jako problém iNNa,ale úplně běžně mám otevřeno 7- 12 oken,krom FoE i jiné hry,většinou krom her statická okna,ale lítá jen FoE :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Nicméně, pokud mám otevřené třeba jenom jediné okno s FoE a zároveň zapnu nějakou hru na steamu, tak mi FoE zamrzne, spadne a nebo se začne obraz trhat.
Ale to asi fakt není chyba Foe a možná to s tvým problémem nesouvisí...
 
Nahoru