Postup do další éry aby bylo možné splnit příběhový úkol

andros99

Turista
Ahoj,
chtěl bych vás požádat o radu. Dnes jsem dostal příběhový úkol "Prozkoumej technologii, která odemyká kulturní budovu". Problém je, že jsem nyní v Pozdním středověku, kde by zbývá vyzkoumat "Střelný prach". Nejbližší výzkum kulturní budovy je až v Koloniální době.

Původně jsem měl v plánu nějakou dobu setrvat v Pozdním středověku, kde jsem chtěl investovat do Velkolepých budov. Teď ale nevím, co je lepší. Několik týdnů, měsíců neplnit žádný příběhový úkol , zůstat v Pozdním středověku , nebo se co nejrychleji dostat do Koloniální doby a zde vyzkoumat první kulturní budovu ?

Poraďte mi prosím. Díky za vaše názory.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
To už je čistě na tobě co ti vyhovuje, nikdo tě nenutí spěchat kupředu za každou cenu když to po tobě vyžaduje příběhový úkol. Pokud máš v plánu se chvíli usadit a vylepšit velkolepky tak jen do toho, za sebe můžu říct že Pozdní středověk je jedna z nejlepších dob kde jsem strávil přes rok a dodnes trochu lituju že jsem z něj vylezl. Mezitím můžeš prozkoumat mapu dopředu aby sis tak ušetřil budoucí příběhové úkoly a pro příště na podobné případy kdy po tobě bude chtít příběhový úkol vyzkoumat technologii si ve stromu nechej volné takové co nejsou nezbytně nutné na další postup (ve slepé větvi), můžeš je tak v budoucnu využít bez nutnosti postupu do další éry. :)
 
Nahoru