Postupné přidávání zboží do VB

HonzaHonzaHonza

Komentátor
Současný stav: Velkolepou budovu lze postavit až když mám na skladě všechno potřebné zboží.
Nápad: Do velkolepých budov by se dalo zboží vkládat zboží postupně a až by bylo všechno, šla by VB postavit. Věděl bych pak kolik ještě potřebuji zboží a omylem bych ho neutratil jinde, když na nějakou VB šetřím.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano
 

DeletedUser

Host
Zajímavější by bylo platit zbožím za každou odemčenou úroveň :cool: Jinak proti.
 

OffTheWall

Psavec
PROTI
Šetřit zboží můžeš ve skladě (inventáři), takže bych žádný splátkový kalendář nezaváděla.
 

dudasek

Znalec
pokud jsem to pochopil dobře schovávalo by se tam zboží z inventáře...dokud by ho nebylo dost-až pak by šla VB postavit...nováčkům by se to mohlo hodit...zkušení harcovníci jsou asi zvyklí si hlídat počet zboží,ale mně občas svádí proměnit 2:1 a musím se zdlouhavě ujišťovat,kolik na VB si mám nechat bokem a neutrácet..třeba včera 300 Marsu za 600 Virtuálu...

klidně PRO-ale v realizaci moc nevěřím..
 

Tomas 0482

Psavec
Jsem Pro, nemuselo by se hlídat kolik si mám nechat pro danou VB surovin, pro nováčky by to byla určitě vítaná změna. Kdo by nechtěl platit průběžně mohl by stále zaplatit najednou v moment stavby.
 
Nahoru