Posun "sklizně" produkce všech objektů z letního eventu 2017

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14705
  • Vytvořeno

DeletedUser14705

Host
HTML:
  • Arvahal:
  • IE 11:
  • Dokončení produkce všech paláců, věží, bran a Chhantri ve městě se posune o několik hodin na stejný čas (celkem cca 50 budov).
    Minule o cca 7 hodin, dnes o 7-12 hodin.
    Dnes to nejspíš to způsobil přesun několika bran a fontán, minule už nevím, jestli jsem něco přesouval, všimnu si toho vždy až po čase.
    Vypadá to, že se všechno sesynchronyzuje s tím posledním přesouvaným objektem bez ohledu na to, jestli se s tím hýbalo.
    :
  • :

  • Jak často se chyba vyskytuje - 2x za poslední týden, před tím jsem si ničeho nevšiml:
  • :
  • Nikdo nic takového nehlásil:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14705

Host
Posunudí brány, nebo Chhantri vyresetuje časovač u paláce?
Posunutí věže vynuluje časovače u všech bran a paláců, i když s ní nejsou vůbec spojeny?
To není vlastnost, ale chyba, chápu to u věže a k ní připojenému paláci, nebo že přesun fontány vyresetuje k ní připojenou bránu a Chhantri, ale aby to vyresetovalo padesát dalších budov je nesmysl.
Kdyby to byla vlastnost, tak se to vyresetuje u každého přesunu, ale toto se mi stane jen občas a nestalo se to jen mě, spoluhráčka z přátel, která toho má taky víc má stejný problém.
 

DeletedUser11297

Host
Je to vlastnost setu a celkem pochopitelná. Takhle bys mohl mít ve městě třeba 5 paláců a jen jednu sadu doplňků, které bys vždy při výběru přesunul k paláci a vybral z něj tak maximální možnou odměnu. Sice je neustále restartování otravné, zvlášť, když přestavuješ město, nebo jen na chvíli potřebuješ trochu více místa, ale bohužel nezbytné.
 

peepee77

Veterán
Lorde máš pravdu, ale pokud bude mít ve městě třeba 3 sety krery nebudou vzájemně propojeny tak je přesun budovy určitě nesmí ovlivnit všechny. To je chyba. Teď záleží na tom jak má ty budovy poskládáný. Tohle je každopádně něco pro podporu. Doporučuji založit ticket a řešit s podporou.
 

DeletedUser14705

Host
Tak je to tak, že hra asi bere víc propojených bubov jako jeden celek, takže když máte komplex několika paláců, věží, opičáren a jezírek a na jednom konci pohnete s palácem, tak to vynuluje vše z tohoto komplexu, i když se u paláce na druhém konci nic nezměnilo a pořád má připojené 4 prvky. Nezkoušel jsem, když nejsou všechny budovy spojené - několik samostatných komplexů rozstrkaných po městě. Tentokrát to ale s prvkami z fontány nic neudělalo a tam se časovače nevynulovaly.
Za ty baráky není vidět a když potřebuju přesunut cestu za ním, tak to dělám naslepo a je to o nervy. Když to pak chci zkontrolovat tak si palác nadzvednu, kouknu, ... a když se netrefím na místo, kde byl, tak je vymalován o. ;)

Spoluhráčka z přátel, která toho má taky víc (7 paláců + doplňky) má stejný problém.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Každé jakékoliv posunutí í dočasné odpojení od cesty kterou vytvořil schopni vývojáři rovná se obrat se
 

DeletedUser12887

Host
Žádný?
Sorry ale jakékoliv odpojení od radnice vždy nuluje časovac. Tím padem není ani potřeba přesouvat budovy ze setu jednotlivě, ale anuluje se počítadlo pouhým odpojením kterékoliv části od radnice...tzn. hlavní produkční budovy města, jinak teda jednotlivé budovy nejen setů se dají sbírat různě, např někdo vyrabuje v 10.50 SELČ, ale celodenní produkci má nastavenou na 8.54 třeba v KLDR nebo Austrálii, to opět je ale řešeno serverem a zkrátka a dobře jakákoliv součást setu pokud se vybere v nějaký moment opět poběží 24h od chvíle, kdy s ní naposledy bylo nějakým způsobem manipulováno, takže podle mého názoru jsou sety kromě tedy % do útoku úplně k ničemu, netajím se s tímtto názorem od začátku a jestli píšu zbytečně nebo ne, je mi prakticky jedno, protože skoro všechno co jsem kdy psal bylo naprosto zybtečné.

a pokud tedy tohle bylo vyřešeno máš všechno akorat posunute o pár hodin..neni nic lepšího než si dát slofika a zase to srovnat do stejného času

Nicméně není to dle mého názoru chyba, je to tak nastaveno systémově asi chtěl autor říct
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14705

Host
Tím srovnáváním jsem přišel už o několik set výzkumných bodů, často pár minut před sklizní a nejsem sám, koho to štve.
Posunem jedné věci se vynuluje vše ze sady ve městě, i když je to na druhém konci města a není to mezi sebou vůbec propojené.
Jestli to byl záměr, tak to mělo být v popisku sady aby jsme si na to dávali bacha, nikdo nečeká, že posunutí jedné věci vynuluje padesát jiných a že se vynulovaly počítadla není nijak vidět, všiml jsem si toho až po čase a to už si nemusím dát s přesunem před několika hodinama dohromady.
 

DeletedUser9906

Host
Zítřejší aktualizace to má opravit, takže docela pružně zareagovali.
 

DeletedUser14705

Host
Chyba se znovu objevila po poslední aktualizaci, po přesunutí sloní brány se vyresetovaly všechny budovy ze sloního setu ve městě, včetně těch, které nebyly s přesunutou branou nijak propojeny.
 
Nahoru