Posunutí přátel na začátek po odebrání z přátel

Trolan

Nováček
  • Popis chyby: Při odebrání někoho z přátel, nebo zrušení nabídky k přátelství se po následné libovolné akci (motivace, nebo posunutí kolonky) kolonka přátel posune na prvních 5 přátel, a je nutno proklikávat k místu kde jsem zrovna byl.

    Vůbec nechápu, proč je to takto nastavené. Jedná se o naprosto nelogickou akci, která akorát velmi znepříjemňuje hru.
    Proč, když se rozhodnu smazat například přítele č.90 ze 140, následně musím 10x kliknout posunutí přátel abych se dostal k místu kde jsem byl??? Když pak chcete promazávat těch přátel víc je to opravdu o nervy a zbytečně vynaloženém času.
    Jestli se povede tento nedostatek odstranit, velmi to pomůže hru. co jsem si zjišťoval tak tento aspekt irituje prakticky všechny hráče.
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano, nenašel
 

DeletedUser11297

Host
No dříve to tak nebylo. Já to vlastně zjistil až dnes, když jsem přijímal pozvánky. A přísahal bych, že ještě pár týdnů zpět to nedělalo. Ale tuto akci už jsem zažil při spoustě jiných příležitostí. Odebírání, po útoku nebo po rabování. Přijde mi, že si hra vždy vybere období, při kterém to takto posunuje.

Lorde, o chybu jde. To že je to tak nastaveno dlouho neznamená, že to není chyba. Spíš jen nezájem vývojářů ji napravit.
 
Nahoru