Potvrzení nákupu za diamanty.

Peter57

Turista
Nebylo by, prosím, možné vložit nějaké upozornění - otázku při nákupu za diamanty? Něco jak "Chcete doopravdy použít na nákup diamanty". Už se mi několikrát stalo, že jsem v rychlosti kliknul na něco, nechtíc, a ubralo mi to diamanty(nový voják, léčení …)

DeletedUser17785

Host
Jestli myslíš tu otravnou kravinu, co ti tam vyskočí vždy, když postavíš něco nového/vytrénuješ jednotku, tak s tím nic neuděláš. Automaticky to zrušit nejspíš nejde, ale když dáš třeba stavbu a klikneš na prodej ($), tak ty bubliny, co tě vybízejí k utracení dia, zmizí. Jestli jsi tedy myslel toto.

Peter57

Turista
To bude asi to co jsem se ptal. Domnívám se že se to děje když kliknu v zapadlé boje 2 krát rychle po sobě.

Tomas 0482

Dopisovatel
klikneš na prodej ($), tak ty bubliny, co tě vybízejí k utracení dia, zmizí.
To taky není 100% řešení, sám jsem v tomhle eventu postavil budovu za 250 dia i když jsem ji chtěl prodat. Řeším si úkol nasbírej x peněz, tak jako vždy postavím budovu, okamžitě klikám na prodat, kliknu na budovu (v tomto případě na postavit za dia i když jsem měl prodávat) a místo potvrzovacího okna, jestli chci skutečně prodat, mi vyjela hlaška, jestli chci postavit za dia a jak klikám rychle, protože jsem byl na mobilu, tak jsem dal okamžitě potvrdit. To "OK" u potvrzovacího okna na dia by mohlo být na druhé straně a problém by se mi nestal, protože bych si akorát zaškrtl "příště nezobrazovat". Podpoře ovšem musím nechat jedno, když jsem jim napsal a popsal jak se to stalo, tak mi dia vrátili, ale zároveň mi napsali, že příště už by mi to nemuseli vrátit, což už tak dobrý není.

Od tý doby stavím budovy tak, aby se nedotýkali cest, tím se zrychlení stavby za dia vůbec neobjeví. 5Head

Tomas 0482

Dopisovatel
No nevím, jestli se tomu dá říkat rejžování, tu budovu jsem měl postavenou 5 sekund a to jen díky tomu okamžitému postavení, jinak by vydržela ve městě tak 2 sekundy a hlavně jsem na tom nic nevydělal, vrátili mi pouze to, co jsem dal za stavbu.

Peter57

Turista
Mám ještě jeden dotaz, velice podobný. Chci bojovat ale namísto boje kliknu na vyjednávání a dlouho očekávané suroviny jsou fuč. Nebylo by možno vložit nějakou hlášku, např.: "CHCEŠ VYJEDNÄVAT?"

sir mcbacon

Dopisovatel
Mám ještě jeden dotaz, velice podobný. Chci bojovat ale namísto boje kliknu na vyjednávání a dlouho očekávané suroviny jsou fuč. Nebylo by možno vložit nějakou hlášku, např.: "CHCEŠ VYJEDNÄVAT?"
Z vyjednávání můžeš kdykoli vystoupit, klidně aniž bys dal ty dlouho očekávané suroviny

Peter57

Turista
To si asi nerozumíme. Nejedná se o těch 5 šašku. Já jsem se ptal na obsazení území, buď o území bojuji nebo ho vyměním za suroviny.
Pokuď i v tady v tom případě můžu vystoupit, tak nevím jak, tak prosím o radu jak se to dělá.

sir mcbacon

Dopisovatel
To si asi nerozumíme. Nejedná se o těch 5 šašku. Já jsem se ptal na obsazení území, buď o území bojuji nebo ho vyměním za suroviny.
Pokuď i v tady v tom případě můžu vystoupit, tak nevím jak, tak prosím o radu jak se to dělá.
Aha, promiň, to jsem tě špatně pochopil. Jo, to bych taky uvítal

Nápad je to dobrý, doporučil bych ti založit si vlákno v sekci nápady. Myslím, že většina hráčů bude pro.

Pablo Pražský

Komentátor
Mně se teda nestalo že bych na mapě omylem kliknul na prodej surovin, chce to jednat uvážlivě a nikam nespěchat. Už naši dědové říkali:
Dvakrát měř, jednou řež