Potvrzení o nákupu dílku rozšíření

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14036

Host
Ahoj, onehdá se mi stalo, že jsem chtěl rozšiřovat město, kliknul jsem na rozšíření, naskočilo mi "pod myš", a protože se to nějak kouslo nebo něco, pláclo se mi to naprosto někam jinam než jsem chtěl. Co udělat něco podobného jako je u diamantů? Jak se to ptá, chcete použít diamanty? Tak by se to mohlo ptát i na rozšíření města, přeci jen je jich dost málo.
 

DeletedUser14036

Host
... ještě mě napadlo, mohlo by k tomu být i nastavení, stejně jako u diamantů se dá ta otázka vypnout, i tady by mohlo být zaškrtávátko, chci / nechci..., to jen tak jako doplnění...
 

DeletedUser3903

Host
Jsem pro, stalo se mi to samé, ale jelikož se to od dubna nezavedlo, tak je to marné :)
 

Svatej

Legenda
:D marné bych ani tak neřekl. Ale zatím nejde o předaný nápad, takže zatím má autor naprostého smolíka. ;)
Co se týče rychlosti, to trvá někdy i déle než rok od předání nápadu, to zas tak rychle nechodí. ;)
Třeba nápad na to, aby se ukončení VB ukazovalo v historii událostí byl založen 29. dub 2016 a přiddán až někdy v půlce tohoto roku. ;)
 

Dan 77

Veterán
Pro,
přidané rozšíření se už nedá nikdy vrátit a stalo se mi jednou to samé a někdy jsem na to měl na hraně, ale nenapadlo mě navrhnout to.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru