Pouštění sektorů

tirael

Nováček
Současný stav: V současnosti když nějaký cech udělí svobodu sektoru na mapě CVC pár vteřin před denním přepočtem může ihned po přepočtu tento sektor znovu dobýt a tím si v podstatě na tomto sektoru obnovit štít. Další cechy s tím vlastně nemohou nic dělat a je bohužel tohoto systému poměrně často zneužíváno ať k obraně nebo k útoku na jiné cechy.

Nápad: Pokud nějaký cech udělí určitému sektoru svobodu, nemohl by ho následně dobýt minimálně 12 (nebo 24 hod) a to bez ohledu na denní přepočty. Domnívám se, že by se tímto hra velmi zjednodušila a stala by se více akční a přestalo by se do nekonečna taktizovat.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: NE
 

DeletedUser5384

Host
No,jak píšeš,je to součást taktiky,a přestože CvC jdou mimo mne nepřipadá mi to jako něco vhodné ke změně. Když pustí sektor,dostanou sice zpět nějaký surky,ale po přepočtu musí zaplatit daleko víc,takže krom toho štítu jsou v mínusu.

Takže za mne NE.
 

DeletedUser12887

Host
už proběhlo, je nastavené od roku x, y, kdy si ostatní hráči včetně mně stěžovali na to stejné, vytvořil tým tím pádem takové podmínky, aby obranu území znemožnili, ve finále stejný nápad a názor měl z ČR i cech Iceland, jenže to nikdy nikoho nezajímalo, tak je to tak jak to je
 
Nahoru