Povídání o Dni sv. Patrika 2021

Acodeti

Komentátor
Takže, abych si ujasnil postup. Německé IG pošle text externímu překladateli, ten to pošle přeložený zpátky

Já bych to tak přímočaře neviděl. Řekl bych, že německé IG pošle text externí překladatelské agentuře, která přepošle text několika externím překladatelům s nimiž spolupracuje (patrně tak zajistí angličtinu nebo němčinu, podle toho, v jakém jazyce se hra vytváří) a ostatní jazyky pošle dalším agenturám, které pro ně zajišťují překlad do vzácnějších jazyků - což mohou být jejich pobočky v jiných zemích nebo to mohou být opravdu jiné subjekty a ty teprve zasílají texty na překlad svým externím spolupracujícím překladatelům. Pro agentury samozřejmě platí pravidlo minimalizace nákladů.
 

Svatej

Legenda
Acodeti: OK, ale to jaksi jen přidává mezikroky. O co mi šlo v tom příspěvku je ten konec kterej jsi vynechal. :D Tedy očividně chybějící QA (kontrola kvality)
 

mats von empirin

Komentátor
je to tak, jak píše @Acodeti a další - všechny texty, co jsou v aplikaci, si IG nechává překládat externě. já překládám pouze oznámení do fóra, kde musím pro oficiální herní názvy používat termíny ze slovníku IG (tzn. použít to tak, jak to přeložila agentura).
 

dudasek

Znalec
příhody poslední byly na kotlíky skoupé,ale včera mě překvapily:zlato,zlato,kladiva,2fp,2zboží,zlato...pak jsem sklízel dílnu a vyskočilo na mě 500kotlíků...ani jsem ten incident neviděl...
 

Markowitz

Turista
Tak mi je už od pátku jasné, že budu potřebovat najít do konce eventu "směšných" 90 kotlíků, abych získal poslední upgrade.

Jenže ta směšnost se změnila v tvrdou realitu, protože jsem za těch pět dnů dostal pouze 60 (10-20-10-20), z toho poslední v pondělí večer. Od té doby nic. Takže mohu čekat ještě chvíli a potom asi budu muset použít diamanty.

Jen pro info - jedu dva světy a v tom druhém mám od toho pátku kotlíků neskutečných 980!
 

d arvit

Odborník
no vidíš a mě 2 vylepšení přebývaji - jedno z truhly a jedno za dia když se mi nechtělo čekat - takže to šlo získat úplně v pohodě..
 

Markowitz

Turista
Pokud bys nezískal žádné hrnce z přhod, mohl bys získat 2 vylepšení navíc. P9kud bys nějaké hrnce z příhod ziskal, mohl bys získat navíc vylepšení 3.

Můžeš ukázat alespoň přibližný výpočet?
Celkový příjem bez Příhod byl 11.200 hrnců. Chrám a dvě vylepšení bylo zadarmo v rámci denních úkolů . Takže podle tebe těch 11.200 hrnců stačilo na 10 (osm nutných a dvě navíc) vylepšení?
Jak? Kolik z nich bylo dosaženo plněním úkolů ve hře a kolik placením přes truhly?
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Rozhodně to bylo závislé na počtu získaných hrnců z Příhod. Pouze plněním úkolů a/nebo vybíráním truhel to splnit nešlo.
Můžeš ukázat alespoň přibližný výpočet?
Celkový příjem bez Příhod byl 11.200 hrnců. Chrám a dvě vylepšení bylo zadarmo v rámci denních úkolů . Takže podle tebe těch 11.200 hrnců stačilo na 10 (osm nutných a dvě navíc) vylepšení?
Jak? Kolik z nich bylo dosaženo plněním úkolů ve hře a kolik placením přes truhly?
Ale šlo. Stačí k tomu udělat přesně 4 městečka.
Jedno vylepšení se dalo snadno získat dokonce navíc, pokud jsi udělal 5 měst a pokud jsi věděl, jak přesně utrácet hrnce zlata (4×1900 hrnců zlata za otevření všech 6 truhel na konci městečka, v ostatních případech brát jen tu první zadarmo, nikdy nic mezi tím a ani ne víc než tu první sadu 6 truhel, protože další sada rovnou je dražší, do manažerů vrážet max 700 hrců zlata každé městečko, tzn. nevylepšovat je zbytečně, pokud to po tobě nechce úkol, a dokonce neplnit každý úkol, který to vyžaduje, ale zároveň na těch 6 truhlách nešetřit moc často, aby pak nechybělo vylepšení, teda pokud jsi nezvolil jinou strategii, a sice neutrácet za otevírání truhel nic a pak skoro každý den začínat nové město... a nepoužívat časovou zkratku, to je funkce maximálně k tomu, že ti spočítá, kolik získáš za určitý čas).
Vloni to pak vycházelo jen tak tak a letos je event stejný až na to, že jen navíc to vylepšení z tajemné truhly, a tohle vylešení mi letos začalo přebývat, resp. jsem ho použil a pak jen počkal na to, které je na konci úkolů. Díky tomu je letos větší prostor na chyby a odchylky od promyšlené strategie utrácení zlata a event se dostal mezi ty snadno zvládnutelné.
Ale mám dvě vylepšení navíc, protože jsem měl štěstí na hrnce zlata z příhod, tak jsem je využil na manažery v dalších dvou na rychlo udělaných městech navíc (takže celkem jsem jich udělal 7).
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
On ten druidský chrám samozřejmě není vůbec špatný ani na úrovni 9. Stejně jako vloni nebylo potřeba mít celý set keltského lesa na úrovni 2, něco se dalo nechat úplně v pohodě na úrovni 1. Nemluvě o tom vylepšení z tajemné truhly. Tento event je vlastně lehký.
 
Nahoru