Povídání o Dni sv. Patrika 2021

Svatej

Legenda
voto73: Když si otevřeš okno eventu, tak vpravo dole máš "další město" a veeeelkej čudlík "pokračovat"
Na to klikneš, zaplatíš těch 8,4Q nebo kolik to stojí, vybereš 1-X truhel, a máš nový město.
 

d arvit

Odborník
je tu někdo kdo zkoušel hledat nebo propočítat nějakou rozumnou cestu k druhé eventové budově?? at na to koukám jak chci tak mě náklady na druhou budovu vychází v absolutně nesmyslných číslech - tak jestli dělám někde nějakou botu nebo to tak je..
 

Acodeti

Komentátor
[...]je to dovedně skryto v zavádějícím pojmenování nastavení: "Správa využití dat - Spravuj své kontaktní předvolby a způsob ukládání a zpracování dat". To pak vede na web, kde si člověk může zaškrtnout, co chce dostávat na mail.
Já na to dříve neklikal, protože mám pevnou linku a wi-fi, takže mne data nijak netrápila. A teď vidím, že to tlačítko je něčem úplně jiném - nikoliv o "datech", ale o "osobních údajích". Holt chyba v překladu [...]

Napsal jsem tiket a vida, už je to opravené. Takže už je v nastavení volba, kde se používá termín "osobní údaje".
 

Anti Bílý

Psavec
Cituji z návodu, který u nás koloval "Je reálné stihnout odehrát asi 6-7 městeček. Pokud budete mít splněné všechny úkolové řady eventu a bednu z Forge bowlu, neměl by pro vás být problém dohrát event tak, abyste získali kompletní Druidský chrám."
 

Chimichurri

Psavec
bohužel to závisí na tom jak moc ses snažil splnit všechny úkoly abys dokončil městečko. Pokud jsi to jel podle úkolů, včetně těch na vylepšení správců továren, přicházel jsi zbytečně o zlato, které ti pak chybělo na bedýnky.
 

dudasek

Znalec
chilli má pravdu...páté město jsem začínal s 2200 hrnci zlata-měl bych ho už hotové(úkoly 33+ a 8,4Q jetele),ale teď musím čekat na kotlíky z kvestu,nebo solit dia...nicméně úkoly v předchozích městech jsem dával +30,takže mi už stačí jen sklidit 6 truhel,abych měl deváté vylepšení a jeden kousek za komplet 56/56 dostanu...ještě je dost času,abych nabral kotlíky a vybral těch 6 truhel za 1900 pro bonus...a možná ještě hrábnu v 6?tém městě na další vylepšení

pár dnů budu stagnovat-schválně editnu kolik mám jetele:
38/38
 
Naposledy upraveno:

jaromires

Dopisovatel
Já na konci otvírám jen jednu truhlu vždy zadara;)Jinak to nemá smysl ten bordel znich pro mě zbírat;)Úkoly ve městě plním vždy všechny a jsem spokojenej;)Rozhodně znich mám lepší odměny nežli z těch truhel na konci za kotle;)
 

d arvit

Odborník
jde o to že když otevřeš všechny truhly tak dostaneš vylepšení, (1900 mincí vylepšení místo dělání dalších 2 měst do kterých vrazíš kolem 2k mincí a ještě musíš chvátat aby jsi tolik měst stihnul..
 

Dan 77

Veterán
Změna proti loňsku je asi v tom, že vylepšení budovy je každá 3 velká výhra ne druhá jako loni(nevím jestli si to pamatuju správně takže bez záruky).
I vloni to byla každá třetí velká výhra.
Na to abys dostal vylepšení budovy z těch truhel musíš otevřít všechny(loni to stálo cca 5500zlaťáků). Bez dia je otevřeš max. 2x a to ještě musíš uspořit kde to půjde...
Ne, jde to 4×.

Event je stejný jako vloni, jenom bylo přidáno na začátek eventu více nápověd a zvětšený seznam úkolů vesničky je přehlednější. A nakonec je event lehčí, protože s tou záhadnou truhlou z posledního eventu budu mít jedno vylepšení navíc (vloni jsem to měl tak akorát na ten set komplet lvl 2, což bylo taky 10 úrovní, když jsem udělal 5 měst a 7 velkých cech).
 

Acodeti

Komentátor
Ještě letos změnili čtyřlístky na trojlístky. Letos je to lehčí, protože loni jsme první týden zkoumali, o co jde, jak se to vlastně má hrát a jejich nápověda nebyla moc srozumitelná pro ty, co takovou věc hráli poprvé. Některé důležité věci byly na YT řečeny jako jen tak mimochodem, místo toho, aby byly zdůrazněny nějaké zádrhele.
Stejně jako loni jsou přeložena blbě čísla - jejich bilion je naše miliarda, jejich trilion je náš bilion, jejich quadrilion je naše biliarda. Prostě německá firma používá na evropských serverech americkou krátkou škálu. Stejně tak používají naprosto nestandardní (alespoň u nás) předpony B, Q místo standardní řady k/K (kilo), M (mega), G (giga), T (tera), P (peta).
 
Naposledy upraveno:

Markowitz

Turista
bohužel to závisí na tom jak moc ses snažil splnit všechny úkoly abys dokončil městečko. Pokud jsi to jel podle úkolů, včetně těch na vylepšení správců továren, přicházel jsi zbytečně o zlato, které ti pak chybělo na bedýnky.

Jak "zbytečně"?
Takže pokud někdo plní úkoly, které po něm hra chce, aby nakonec zjistil, že plnění těch úkolů byla chyba, je chybou toho hráče nebo té hry?

Jsem na lvl7. Zbývá dokončit 7 denních úkolů. Takže budu na lvl8. Teď mám 650 zlaťáků, do konce hry dostanu za úkoly dalších 7*250, tj. 1750. Celkem budu mit 2400 zlatých. Takže otevřu všechny truhly (1900 hrnců) jen jednou a skončím na lvl9. Tudy cesta nevede.
Nebo začnu další město, které stojí myslím 1180 zlaťáků. Jsem ale s plněním úkolů "na nule", tzn. k dalšímu upgrade musím splnit 25 úkolů (to dám) a ten pro mne desátý o dalších 50 později. Což je 75 úkolů a dvě města jsou 76 úkolů. Zlato budu mít, ale co čas? Já to budu muset stihnout do konce hry a přitom to pořebné zlato dostanu z denních odměn až úplně nakonec.

Záleží na tom, kolik najdu v Příhodách, ale posledních pár dnů to je hrůza. Takže se obávám, že půjde o minuty, než ta hra poslední den zmizí z obrazovky...
 

Chimichurri

Psavec
no v tom případě ti zbývá jen dokončit úkolovou řadu tolikrát abys tam získal ty dvě zbývající vylepšení.
 
Nahoru