Povídání o Halloweenu 2020

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager
Bu, bu, bu! Máte pro strach uděláno? Tak to určitě projdete sklad hraček v doprovodu jeho principála bez problému. Nebo snad ne?
Zajímá vás něco ohledně letošní haloweenské události? Ptejte se a diskutujte.
 

DroneSpencer

Moderátor
Člen týmu
Tak jo dva cíle, získat assylum a potom novou eventovku.... to by mohlo jít...
strategie se dá psotavit lehce podle úkolů který se daj dohledat...
Nevidím v tom problém
event super
 

Dan 77

Veterán
Změnily se nám nástroje pro odkrývání prostoru, jinak systém v eventu stejný.
Snad bude jedna eventovka na full dobře dosažitelná.
 

Borat

Nováček
Katastrofa. Forge of Empires s událostí Halloween 2020 a odezva jak ve zpomaleném filmu. Načítání hry trvá 5x déle. Procesor se mi pak motá na 100%. Jakákoliv akce a při každém kliknutí mohu jít na kávu. Co s tím? Animace mám dlouhodobě vypnuty. Vypnout HTML 5? Normálně jedu 3 světy. Nyní pustím jeden a přetížený systém v kolapsu. Zkouším prohlížeče Edge a Chrome. Situace shodná. Navíc, dnes mi Win10 jely měsíční aktualizace systému, ale už je po aktualizacích.
To se následujících 20 dní nedostanu do hry? Nemůže být nějaký problém s poslední aktualizací hry? Nějaká změna HW požadavků ze dne na den? Mám v ruce postarší CPU C2D 3GHz, 4 GB RAM. Je to málo? Dosud bylo vše v pohodě.
 

Borat

Nováček
Testuji Flash. Mohu volit mezi HTML 5 a Adobe Flash Playerem. V novém MS Edge je třeba Adobe Flash povolit v nastavení prohlížeče. S Flash je situace trochu lepší. Procesor sice stále točí 100%, ale odezva hry je o trochu rychlejší. Řekněme, režim Flash lze použít jako "nouzový režim". K tomu jsem také zkusil vymazat kompletní historii prohlížeče a načíst hru znovu. To nemělo vliv.
 
Příští rok by se mohlo zavést jednou denně (a pak třeba 50 dia/použití) odhalit oblast 3x3 těch zahalených políček mlhy tak, aby šlo vidět jejich obsah jako u krajních políček mlhy.
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
tochu mi vadí,že vynechali denní úkoly-v podzimní události ovoce do denních dávali-proč ne Helovín?!