Povídání o Halloweenu 2020

DeletedUser

Host
Nechápu, že to některým lidem furt nedochází. Z něčeho se Inno uživit musí. Buď vám bez diamantů nedá denní odměny, velkou cenu, nebo v tomhle případě jednu z hraček. Navíc Inno jen nastaví procenta. O to, jestli budete mít štěstí nebo smůlu na dropy, se už stará bůhví co. Kdyby přidali ty denní úkoly, tak by schválně snížili procenta v dýních nebo dokonce šanci, že v té mlze vůbec něco najdeš. Říká se tomu balanced gameplay. Smíšek stejně beztak bude příští rok mezi těmi portréty, co můžeš najít v mlze. Buď rád, že máš, co máš, a za rok to můžeš zkusit zas.

Abych přilil olej do ohně a některé ještě víc vytočil: z události mi padlo dostatek vylepšení Domu hrůzy, abych postavil dva na max. a k tomu 11 sad Opuštěného blázince, to celé dohromady jen za 2195 diamantů. Smíška jsem taky dostal... Děkuji pěkně :cool:
 

Dan 77

Veterán
@dudasek
Složil bych lvl 5 u druhého Domu hrůzy, zdarma... Tak v čem je problém?
Poprvé za halloweenské/archeologické eventy jsem měl štěstí a našel jsem všechny hračky/knihy/tabulky, takže jsem poprvé vyhrál sběratelskou odměnu (avatar + nástroje navíc). Ale ty nástroje navíc nejsou vůbec potřeba k tomu, aby byl jeden Dům hrůzy na max...
Jen ty avatary v mlze zase prakticky nepadaly ;)
 

dudasek

Znalec
já problém nemám-bez dia Smíška a nářadí,vlkův barák a druhej tak 4-5lvl(jsem to nezkoumal,když není na max).jsem asi klikař-docela mi to padá jo a druhej blázinec taky tak na 4-5lvl,,,,takže se těším napřesrok,jestli ještě budu ve hře...
 
Já měl tento event zakletý. Za nasbírané lístky mi padly jen 3 denní speciálky.
Takže jsem nakoupil diamanty, protože jsem měl rozdělaný blázinec od loňska a moc se na něj těšil. Tak k tomu vyšel aspoň navíc i druhý vlkův barák.
 

dudasek

Znalec
vlk je fajnová útočná..pár fp,zboží a nezabere moc místa...navíc chodí vlkodlak po městě...fajne!
 
Nahoru