Poznámkový blok

DeletedUser14592

Host
Ahoj, chybí mi ve hře poznámkový blok. Představuju si to asi tak, že by byl blok nezávislý na ostatních akcích, podobně jako chat. Důležitá věc by byla, že poznámky v něm zapsané by si hra pamatovala a když bych se znovu připojil, tak by tam stále byly. Ideální to propojit s mobilní aplikací. Před pár lety jsem hrál jednu hru a tam to bylo a fungovalo to i na mobilu a bylo to fajn, protože některý věci si člověk nepamatuje a když si je napíše někam na papír, tak se to ztratí, když do PC, tak to zase neni v mobilu a když si to hodím do mobilu, musím přepínat na poznámky...
 

Joxer

Psavec
Poznámkový blok existuje jako samostatná pc aplikace a nebo online aplikace, kterou můžeš navštěvovat přes mobil i pc. Bylo by to jen to, co již můžeš běžně používat, jen v tomto případě jako součást hry. Pro mě osobně to moc zajímavé neni a sotva bych to využil, ale nebylo by to nic, co by mi vyloženě ve hře vadilo, takže proč ne ;)
ANO
 

Dědeq

Znalec
Nejsem proti, ale ani pro - mám silné pochybnosti jak o obecné potřebě takového nástroje, tak o jeho využitelnosti.
Když si například počítám náhozy, taky dělám alt+tab (na PC) nebo dvojklik na homebutton (tlf), abych se dostal do kalkulačky, a přestože to musím dělat mnohokrát denně, není to pro mě zásadní důvod, abych požadoval přidání kalkulačky do okénka velkolepky.
 
Je možné si poznámky psát do přerušené zprávy nebo do zprávy někomu, kdo již není aktivní.
Sice se to po čase odmazává, ale třeba na poznámky, že mě hráč "Žlutý přízrak" už týden nenamotivoval to stačí.
 

Dan 77

Veterán
PRO
Grepolis od Inno umožňuje poznámky. Proč poznámky kdekoli hledat, ať už by to bylo jakkoli jednoduché je najít nebo dokonce synchronizovat napříč zařízeními? A kdo je nepotřebuje, tak je prostě nebude využívat, ne? Já bych je využil dost... A přerušené konverzace, co se odmazávají, jako dobrou alternativu neberu.
No od toho je cechovní fórum ALE které není na mobilu.
Ne, od toho fakt není...... :D
Tenhle návrh už tu párkrát byl.
Jj a nic z toho nebylo.
 

Dan 77

Veterán
Navíc chceš, aby tvoje poznámky viděli všichni členové cechu, kteří se aspoň někdy přihlásí přes PC? Pokud ty jo, tak většina hráčů asi chtít nebude, navíc ani nemá tuto možnost.
No ledaže bys byl jediný v cechu s právem "Důvěryhodný", tj. současně i jediný Vůdce a Zakladatel ve svém cechu. Mohl bys pak část fóra (celou záložku) nastavit jako skrytou pro ty, kteří právo "Důvěryhodný" nemají, tj. pro zbytek cechu. Na tom je vidět, jak je řešení dělat si poznámky na cechovní fórum velice univerzální řešení. :) :)
 

ttopi

Turista
Nejsem proti, ale ani pro - mám silné pochybnosti jak o obecné potřebě takového nástroje, tak o jeho využitelnosti.
Když si například počítám náhozy, taky dělám alt+tab (na PC) nebo dvojklik na homebutton (tlf), abych se dostal do kalkulačky, a přestože to musím dělat mnohokrát denně, není to pro mě zásadní důvod, abych požadoval přidání kalkulačky do okénka velkolepky.
Srovnáváš 2 jiné věci. Kalkulačka je nástroj, který využíváš v určitý moment, takže je asi rozumné si vyjet do menu telefonu třeba. Poznámkový blok je o tom že si tam napíšeš něco, co budeš potřebovat za týden. Jasně, v telefonu poznámkový blok ne, ale když si ve hře, nemusíš si zrovna vzpomenout, že v telefonu něco máš. Teď to teda řeším tak, že si to napíšu do chatu třeba do záložky sousedé
 

Dan 77

Veterán
A FoE Helper poznámkový blok zahrnutý přímo ve hře poskytuje... V Inno by se mohli inspirovat. Místo toho plošného a rychlého rušení cechovního fóra, které chtěli původně udělat, aniž by nabídli adekvátní alternativu...
 
Nahoru