Pozvánky do přátelství

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14259

Host
Ahoj, omlouvám se jestli tu tohle téma někde je, ale hledal jsem dost dlouho a nic nenašel. Chci si přidat kamaráda do přátelství a nejde mi to, jelikož jsem už 80 lidí pozval. Jak udělat, abych si ho mohl přidat? Lze třeba smazat přítele, kterému jsem pozvánku poslal? Neznáte někdo nějaké řešení? Je to důležité, děkuji za odpovědi...Lukáš
 

DeletedUser12887

Host
Jasné pokud máš vycerpanou možnost zaslat přátelství a jedno ukončís jedna li se o počet 80 a níž pak není problém pozvanku poslat...jinak jeste je teda možnost ze pokud tvůj kamarád nemá vycerpano zasle pozvánku tobě a muzes přijímat az do počtu 140.
 

DeletedUser14259

Host
Měl jsem 95 přátel a cca 10 jsem smazal a je mi divné, že to pořád nejde. Obává se, abych si nesmazal 50lidí a zbytečně :( Kamarád volno v přátelích má. Asi netušíš, jak zjistím, komu jsem pozval pozvánku...viď?
 

DeletedUser12887

Host
Tak tohle netuším ale pokud jsi měl 95 přátel a smazal jsi jen 10 pak posílat nemůžeš.
Poslat budeš moct az když budeš na počtu přátel 80 nebo 79.
Pokud ti posle přátelství nekdo jiny můžeš prijmout pak ještě přátelé az do čísla 140
 

DeletedUser14259

Host
Tak jsem to projel a promazal na 79 přátel a pozvánka odeslat jde. Děkuji Ti za pomoc :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru