prémiová budova +uložení budovy

dudasek

Znalec
edit: Pokud se nejedná o chybu proč to neumožnit?

nápad:zařídit,aby "uložení budovy" bylo možné použít i na "speciální" stavby
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
Nelze co?
Jestli se to týká té pagody mohlo asi pravděpodobně dojít k tomu, že se nenašla ta kompletní pagoda v inventáři, jinak se změnila i pagoda původní, která vubec vylepšení neměla na pagodu úroveň 1, takže v tomhle případě to radši zkoušet nebudu, jelikož bych o ni nerad přišel, ale buď je tam celá pagoda včetně vylepšení nebo pagoda úroveň 1 a k tomu několik vylepšení.
Původní pagoda před vylepšením byla obytná budova bez vylepšení. Z eventu jarního z roku několik let zpátky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

dudasek

Znalec
ano-omylem jsem to dal do špatné sekce..nelze uložit prémiovou budovu,ale mám pocit,že to kdysi šlo a před rekonstrukcí jsem si schovával větrný mlýn

editnul jsem 1 příspěvek pokud to není chyba postuji jako nápad-pokud to chyba je může to moderátor smazat..děkuji!D.
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
za dia/výhra třeba v CE....hlavně kvůli antikvariátu,co je teď jen na Betě by to bylo ke zvážení...časem ty diamantové budovy omrzí a proč za ně nezískat něco zpět?!
 

peepee77

Veterán
Uložení budovy jde použít právě na SPECIÁLNÍ budovy - budovy získané v různých událostech kterých máme požehnaně. Nejde použít na prémiové budovy kupované za diamanty.
 

DeletedUser12887

Host
dia budovy schovat do invu, to by si Inno podřezalo větev

nicméně pár jich tam mám, ještě z dob, kdy se daly získat jak v eventech, tak později v expedici, ne vždy se hodily

když to pošlu tomu obchodníkovi, tak tam určitě bude mít i něco lepšího, než nějaký ausšus
 
Naposledy upraveno moderátorem:

peepee77

Veterán
Ano, jednou sis koupil diamanty a za ty diamanty sis postavil do města budovu která ti dala víc než ta obyčejná za mince a kladívka.
 

dudasek

Znalec
inventář teď trochu prořídne přes antikvariát a za diamantové budovy by taky časem mohlo něco kápnout...
 
Nahoru