prémiová budova+uložení budovy

Téma v sekci 'Není chyba' založené uživatelem dudasek, 5. čvc 2019.

 1. dudasek

  dudasek Člen

  Registrace:
  25. kvě 2017
  NELZE POUŽÍT společně......chyby ve hře/wikipedii?

  hledal a nenašel.....heslo "prémiové"

  ve wiki se píše:"
  Mohu uložit budovu do inventáře?
  Neexistuje žádný způsob, jak může hráč uložit některou ze svých budov do inventáře. Toto ale neplatí pro speciální budovy, které lze vrátit do inventáře pomocí předmětu "uložení budovy". Ten lze získat jako odměnu při různých událostech. Mimoto speciální budovy získané při událostech zůstanou ve vašem inventáři až do doby, kdy se rozhodnete je umístit do města."

  cituji schválně celé-takže to zřejmě chyba je-mám pocit,že jsem kdysi schovával větrný mlýn kvůli místu...teď jsem postavil cirkus schovat nelze-pouze smazat.
   
  Naposledy upraveno: 5. čvc 2019
 2. Mrtvejmagor

  Mrtvejmagor Odborník

  Registrace:
  17. čer 2017
  Potulný cirkus, tak ten jde postavit za 500dia takže jde jen zbourat. Větrný mlýn jde též postavit takže by neměl jít uložit, jen zbourat. Prostě uložit jdou je eventové budovy ;)
   
  LordFrunDor a fmash- za toto poděkovali.
 3. fmash-

  fmash- Znalec

  Registrace:
  17. srp 2017
  Nezaměňovat prémiové budovy a speciální budovy.
   
  LordFrunDor, sabinabetty a dudasek za toto poděkovali.
 4. dudasek

  dudasek Člen

  Registrace:
  25. kvě 2017
  to mě nenapadlo-ale tak by to mělo být u popisu,že na to uložení nefunguje-fakt mám pocit,že to kdysi šlo(viz. příklad mlýnu...).každopádně jestli to není chyba podal jsem nápad:snad bude zájem-zvlášť když u překupníka žida za diamantové budovy půjde určitě získat nějaké gemy....
   
 5. peepee77

  peepee77 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

  Registrace:
  20. pro 2013
  Chyba to není. Ukládat jdou pouze budovy získané z událostí. Prémiové budovy které koupíš za diamanty se řadí v podstatě k běžným budovám jen s lepším výkonem a proto je jejich cena v diamantech. Tyto budovy nikdy ukládat nešly. Možná si to pleteš s mlýnem z podzimní události.
   
  LordFrunDor za toto poděkoval.
 6. LordFrunDor

  LordFrunDor Legenda

  Registrace:
  21. čvc 2015
  Prémiové budovy ukládat nešly nikdy, nicméně je bylo a stále je možné získat do inventáře skrze odměny. (eventy, expedice atd...) Možná jsi ten mlýn dostal do invu právě tak a to tě spletlo? ...
   
  Mrtvejmagor za toto poděkoval.

Nahoru