prémiová budova+uložení budovy

dudasek

Znalec
NELZE POUŽÍT společně......chyby ve hře/wikipedii?

hledal a nenašel.....heslo "prémiové"

ve wiki se píše:"
Mohu uložit budovu do inventáře?
Neexistuje žádný způsob, jak může hráč uložit některou ze svých budov do inventáře. Toto ale neplatí pro speciální budovy, které lze vrátit do inventáře pomocí předmětu "uložení budovy". Ten lze získat jako odměnu při různých událostech. Mimoto speciální budovy získané při událostech zůstanou ve vašem inventáři až do doby, kdy se rozhodnete je umístit do města."

cituji schválně celé-takže to zřejmě chyba je-mám pocit,že jsem kdysi schovával větrný mlýn kvůli místu...teď jsem postavil cirkus schovat nelze-pouze smazat.
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
Nezaměňovat prémiové budovy a speciální budovy.
to mě nenapadlo-ale tak by to mělo být u popisu,že na to uložení nefunguje-fakt mám pocit,že to kdysi šlo(viz. příklad mlýnu...).každopádně jestli to není chyba podal jsem nápad:snad bude zájem-zvlášť když u překupníka žida za diamantové budovy půjde určitě získat nějaké gemy....
 

peepee77

Veterán
Chyba to není. Ukládat jdou pouze budovy získané z událostí. Prémiové budovy které koupíš za diamanty se řadí v podstatě k běžným budovám jen s lepším výkonem a proto je jejich cena v diamantech. Tyto budovy nikdy ukládat nešly. Možná si to pleteš s mlýnem z podzimní události.
 

Svatej

Legenda
Prémiové budovy ukládat nešly nikdy, nicméně je bylo a stále je možné získat do inventáře skrze odměny. (eventy, expedice atd...) Možná jsi ten mlýn dostal do invu právě tak a to tě spletlo? ...
 
Nahoru