BUDOVY Průchodnost cest skrze budovy

dogoun

Turista
Současný stav: Většinu budov je třeba napojit na cestu a cesta musí vést, aby byla napojena na radnici, kolem všech těchto budov.
Nápad: Cesty by mohly vést i skrze určité budovy. Např. budova Velký most (The Grand Bridge) z karnevalového eventu, který má velikost 4x3 by mohl cesty uprostřed své kratší strany propojit. Graficky je na to uzpůsoben. Dále by mohlo vzniknout více podobných budov s cestou napříč. Hra by tak získala trošku více na zajímavosti a zvýšilo by možnosti jak město poskládat.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

dudasek

Znalec
...nic ti nebrání cestu napojit aby to vypadalo, že je průchozí :-D
...sice se napojjíš na 1 straně.ale na druhé straně tě to nepropojí

za mne ANO...ty budovy by získaly na kvalitě-pokud by přes ně šlo spojit cestu-akorát si nedovedu představit vodní kanál /dvouproudovku..budou muset vydat nové budovy u kterých bude širší "vjezd"
 
.budovy by získaly na kvalitě-pokud by přes ně šlo spojit cestu-akorát si nedovedu představit vodní kanál /dvouproudovku..budou muset vydat nové budovy u kterých bude širší "vjezd"
Pak by mohly být různé budovy - jedna by uměla převést obyčejnou cestu, jiná dvouproudovou... a člověk v nižších dobách by třeba nemohl tuto výhodu zatím ocenit.
Pro (ale beztak by to udělali jen na nějakou dekoraci)