Pravidla pro tvorbu nápadů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14093

Host
Kdo reaguje na nový nápad a v reakci uvede pouze "Proti", měl by uvést důvody. Toto pravidlo by mělo být mezi Pravidly pro tvorbu nápadů.
 

DeletedUser12887

Host
Jasný a když budes reagovat porad pro i na "blbost" bude to teda lepší?
 
Proti. Občas nemám sílu u některého nápadu reagovat jinak než proti. Jelikož každá jiná odpověď by byla plná nadávek. Navíc sekce návrhy má naprosto jiný smysl než si ty myslíš.
 

DeletedUser13941

Host
Myslím, že když už si někdo najde čas se sem juknout a nápda přečíst, měl by o něm spíše diskutovat než napsat stupidně jediné slovo. To je pak o ničem.
 
Možná stupidní, ale dostatečně výstižné.
A jak jsem již psal jsou tu lidé s kterými ani nechci diskutovat a občas je tady návrh, který ani nestojí za diskuzi. A aby mě někdo nutil, že musím napsat důvod? :D :D :D :D Dobrej vtip :D Už vidím jak si tam budu vymejšlet kraviny typu. "Protože gumovej medvídek je gumový" nebo "Protože lučištník může střílet".
Tvůj návrh je fakt hrozně naivní :D
 

DeletedUser13611

Host
Proti

Sice většinou důvody píšu, ale občas prostě nemám náladu a čas vysvětlovat danému člověku proč se mi něco nelíbí. Pro znamená logicky, že s nápadem dotyčná osoba souhlasí a proti, že se mu to nelíbí. Pokud by mu vyhovovala část, tak to tam asi napíše. Ale nutit někoho to rozvinout je naprosto zbytečné a vede to maximálně k diskuzím o ničem, ve kterých se obvykle ztratí smysl hlavní myšlenky.
 

Danielis001

Psavec
Co napsat když se vám nápad nelíbí:

Tenhle nápad nemá nápad...:D
Proti, stačí? (Víc než proti:D)
:rolleyes::rolleyes::rolleyes: ( Taky stačí:))
Nechápu to, proti

Každý si něco vymyslí :D

Pro tento nápad: Zaplať mu, aby napsal víc než proti :D
 

DeletedUser3139

Host
Tak trochu nevím, proč bych měl povinně zdůvodňovat proč se mi třeba úplná ptákovina nelíbí. Jeden čas jsem se snažil odepisovat hlavně začátečníkům, že jejich návrh není to pravé ořechové. Po čase jsem zjistil, že to nemá smysl, protože jednomu odpovíš, do měsíce se ozvou další dva a ptají se skoro na to samé, protože použít funkci ,,hledat" je moc náročná a tak je lepší se rovnou zeptat znovu (otáčení budov, odkládání budov zpět do skladu, zákaz či omezení plenění, pak ty návrhy typu: když mi chcípne koza, tak automaticky musí pochcípat i všem ostatním a nejlépe dvakrát a mnoho dalších).
Takže i kdyby výše uvedený návrh prošel, tak budu odpovídat ,,určitě ne!", případně ,,tedy určitě, ale určitě neeee!" A nebo si budu myslet něco méně slušného a neodpovím.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru