prestavba ciest postmoderná doba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7772
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7772

Host
ahoj
v novej dobe mi nejde vylepšenie ciest na nové "ťahaním čiary cesty" musím klikať každé políčko zvlášť, ak potiahnem čiaru prestavba prebehne na prvom a poslednom políčku medzi tým ostane stará cesta
svet D - ostatné svety neviem
hrám pod Explorerom, iné prehliadače neviem - nepoužívam
Flash player - posledný
inde som tento popis chyby nevidel - niekto robil veľký úklid a všetky posty sú preč :)
 

DeletedUser3139

Host
Tak tohle ti vysvětlím úplně přesně! Původně to tvůrci (kotelník, údržbář a uklizečka) v INNO měli zase stejně. Ale pak víkend před aktualizací zapařili s umývačem oken a bylo hotovo! :cool:
A aby toho nebylo málo, tak při renovaci na chodník se mi už dvakrát stalo, že se trochu vzbouřila grafika a čtvereček zůstal zelený (cesta ale přerušena nebyla). Po odstranění a nové stavbě už to bylo ale normálně vidět.
 

DeletedUser

Host
I když vysvětlení Jipi-ho se zdá vcelku logické ( :) ), tak já mohu jen konstatovat fakt, že toto bylo spuštěno nechtěně (snad) s aktualizací hry a musíme mít trpělivost, než to v další aktualizaci vývojáři odstraní.
Pevně věřím, že s další aktualizací problémy nepřijdou, nejen že - kotelník, udržbář a uklízečka - nepůjdou pařit, dokud nebude vše v pořádku, ale hlavně proto, protože technici si na to dají pozor :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru