pribudnutie forge point - zly odpocet

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3367
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3367

Host
vcera vecer som pozerala, kedy mi pribudne dalsi vyskumny bod a zobrazilo sa mi:
http://prntscr.com/6bim2y... cize 1 hodina, 10 minut a 42 sekund
po uplynuti 11 minut som sa pozrela na prepocet a nepribudol mi ziadny fp, a prepocet ukazoval, ze dalsi fp mi pribudne o 59 minut

rovnaky problem mi potvrdil aj spoluhrac v cechu
 

trojan1673

Veterán
Tak tady bych napsala na support, protože s tímto se setkávám prvně.
Podle mého je to určitě chyba a tady ti poradíme maximálně vyčistit počítač od cookies a cache.
 

DeletedUser11297

Host
Tak tohle jsem zatím neviděl a ani se mi to nikdy nestalo. Možná zkusit pročistit PC, zarážející ale je, že to potvrdil ještě další hráč.
 

DeletedUser11474

Host
Tak tohle také slyším prvně. Zaráží mě to o to víc, že odpočet je na hodinu. Zkuste opravdu důkladně vyčistit počítač a prohlížeč a případně nám napište na Herní podporu a stejně tak Váš spoluhráč z cechu.
 

DeletedUser3367

Host
vdaka za odpisanie, tiez som na to cumela, ako je to mozne, preto som to hned napisala na chat cechu a hrac, ktory bol online, mi potvrdil ten isty problem. hned potom som napisala na support, kde mi o chvilku support odpisal, ze vidi, ze dalsi bod mi pribudne o 35min, ja som potom isla uz spat, a do rana mi pribudlo 7 fps, tak som to uz neriesila. support mi este poradil napisat to sem, inak by som to neriesila takto verejne. problem s choocies urcite nemam (vycistene).
v pripade, ak sa to bude opakovat (co dufam, ze nie), tak sa znova ozvem. papa zatial :)
 

DeletedUser9906

Host
Nějak nemůžu přijít na to, v čem je problém: 1hod 10 min= 70min - 11min= 59min
 

DeletedUser3817

Host
Hmmm..., a co si původní příspěvek přečíst celý?
Nebo snad chceš tvrdit, že FP MAJÍ přibývat po sedmdesáti minutách a dvaačtyřiceti vteřinách?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru