CECHOVNÍ EXPEDICE Prihlásenie sa do Cechovnej Expedície

Téma v sekci 'Nápady' založené uživatelem Mandragon Li, 10. úno 2019.

 1. Mandragon Li

  Mandragon Li Turista

  Registrace:
  2. zář 2012
  Súčasný stav: Momentálne sa všetci v cechu zúčastňujú Cechovnej Expedície.
  Nápad:
  Navrhujem, aby sa do Cechovnej Expedície dalo prihlasovať tak aby tam boli len hráči čo naozaj chcú bojovať v expedícii (minimum 3 hráči ) plus Zakladaťel alebo Vodca môže hráča čo opustil cech vyradiť z prebiehajúcej expedície .
  Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO aj v archívoch no nenašiel som niečo podobné.

  Mam Cech v ktorom je stále cca 80 pomáhame hlavne malým a začínajúcim hráčom a hráčom čo nehrajú úplne každý deň (aspoň raz za 3 dni) .
  Cechovnú expedíciu hrajú aspoň 50 z 80 hráčov a dosť to kazí priemer expedície keď tam je niekoľko hráčov čo majú 0 nulu ( niektorý nechcú hrať expedíciu ) .
   
 2. FooleyCZ

  FooleyCZ Dopisovatel

  Registrace:
  2. kvě 2016
  Pokud by šlo přihlásit jen hráče, kteří expe chtějí hrát, měly by většinou všechny cechy 133% a šlo by jen o to, kdo dřív. Je to o soutěži mezi cechy a o tom, motivovat a zapojit ostatní hráče cechu do expedice. Nabírat hráče do cechu je jednoduché, ale nastavit podmínky a plnit je, to už tak jednoduché není. A přizpůsobovat pravidla svému cechu? Za mne jednoznačné NE.
   
  willy2, Kayro, peepee77 a 1 další osoba za toto poděkovali.
 3. Mrtvejmagor

  Mrtvejmagor Člen

  Registrace:
  17. čer 2017
  Ne to není potřeba za mne NE
  A musíš se rozhodnout kam z cechem chceš jestli pomoct malým hráčům nebo jet CEX kdyžtak ty 0 vyhazej z cechu, je to jen kotva která se chce přiživit na cechu. Taky to v cechu řeším a když má někdo 0 tak letí a stále jsme tam kolem 70-80 lidí
   
 4. Mandragon Li

  Mandragon Li Turista

  Registrace:
  2. zář 2012
  To si nemyslím lebo už teraz je to dosť nevyvážené lebo niektoré cechy s málo členmi napríklad s 5 dosiahnu 120% lebo tí 5 hráči hrajú až do 4 úrovne.Ale to je neporovnateľné keď v cechu je viacej hráčov a nejde len o aktivitu ale aj o schopnosti dosiahnuť 3 alebo 4 úroveň nie každý má 300 a viacej % podporu (obrana,útok ) vojska alebo kopu surovín na vyjednávanie.Podla mňa by sa malo aj zmeniť celkové hodnotenie priebehu súbojov tých 7 cechov čo navzájom súperia .
   
 5. Mandragon Li

  Mandragon Li Turista

  Registrace:
  2. zář 2012
  A to práve je rozdiel medzi mojim cechom a inými cechmi lebo podla mňa cech je o pomáhaní a spolupráci a nie o diktatúre a hlavne je to len Hra a z hry treba mať radosť a zábavu a nie stres a šikanu.a vyhadzovať hneď niekoho za malú chybu je nesprávne tak potom načo máme cech keď je to iba o egoizme starám sa len o seba ??
   
 6. FooleyCZ

  FooleyCZ Dopisovatel

  Registrace:
  2. kvě 2016
  A co ti tedy vadí? Že se v expe neumisťujete nahoře? Sám píšeš, že se hrou chceš bavit. Tak nikoho nenuť, ale pak se nediv, že se v expe neumístíte. U nás v cechu jedou expe všichni a sami jsou rádi, že se zlepšují. A to u slabších nemluvím o tom, že je potěší i výhry v expe, krom pomoci cechu. Podle tvého návrhu bych vybral jen ty, co jedou komplet čtyřku, udělal by to tak každý a o čem by to bylo? A co ti, co dají třeba jen 8 bitev, ale expe chtějí hrát? Cechu to v expe moc nepomůže, a já bych jim to proto zakázal? Hloupost, vůbec. Ne.
   
  willy2, fmash-, sabinabetty a 1 další osoba za toto poděkovali.
 7. Mandragon Li

  Mandragon Li Turista

  Registrace:
  2. zář 2012
  Ved o to ide malo by to byť dobrovolné tak ako pre hráčov by malo byť aj pre cechy ,keď sa nájdu minimálne traja hráči tak sa cech zúčastní boja v Cechovnej expedícii a tu ide aj o nastavení hodnotenia % a bodov v rebríčku 7 cechov v expedícii a mne ide len o to aby tam boli hráči čo hrajú aspoň 1 boj, vyjednanie a jedno či spravia 1,2,3,4 úroveň .
   
 8. bobbyc

  bobbyc Veterán

  Registrace:
  11. pro 2012
  Ale to tě vůbec nemusí tankovat,protože takový cech nikdy nedostaneš jako soupeře v týdenním poháru.

  Za mne taky NE, zdůvodnění stejné jako v #2 a #3.
   
  willy2 a fmash- za toto poděkovali.
 9. Mandragon Li

  Mandragon Li Turista

  Registrace:
  2. zář 2012
  OK to beriem len mne ide o to aby sa cechovnej expedície zučasnovali len tí čo ju chcú hrať a nie úplne všetci v cechu nič iné .
   
 10. bobbyc

  bobbyc Veterán

  Registrace:
  11. pro 2012
  Ale já ti přece rozumím,o co ti jde. Ale mám pocit, že ty nerozumíš tomu,co ti tu píší. Z cechovní expedice má užitek celý cech ( body FP z radnice,zkrácené doby rekrutace a výstavby) takže je v zájmu všech v cechu se expedice zúčastnit. Pokud máš cech jako sběrný tábor pro zoufalce, OK, ale to je tvoje rozhodnutí.
  Tím,co navrhuješ bys tak maximálně srovnal týdenní žebříček, kde by bylo rázem 5 cechů na prvním místě se 133%, ale zároveň by ses ochudil o pár korunek, který ti vygenerují ti,co jedou na půl plynu. Řešení je buď se s nimi smířit,nebo je vymést. Ale to už ti tu někdo radil.
   
  fmash- a Mrtvejmagor za toto poděkovali.
 11. fmash-

  fmash- Odborník

  Registrace:
  17. srp 2017
  Vše podstatné bylo řečeno.

  PROTI

  Pardon, ale je to nesmysl, buď je to turnaj cechů, nebo je to pouhé výdejní místo odměn a relikvií. V soutěži nic není zadarmo, to by nebyla soutěž. Nevýkonné jedince ve velkém podporují neziskovky, nikoli "ziskovky". V téhle hře neexistují bezdomovci z objektivních příčin, tady jsou chudí a slabí jen ti, kteří jsou líní se něco naučit, nebo nemohou/nechtějí věnovat hře tolik času, aby v ní byli dobří. Ostatní si projdou normálním vývojem od ničeho k něčemu, což je, troufám si říci, podstatou této hry, v níž je navíc, na rozdíl od reálného života, účast nepovinná. Tady přeci není naším cílem, aby se v budoucnosti měli všichni dobře - o to se snažme v reálném světě ;)
   
 12. RomanS24

  RomanS24 Člen

  Registrace:
  24. dub 2016
  Proti
  nechtěj hrát expedice ? chtěj se jenom vést a získavat body z radnice tak na to je jednoduchá odpověd Vyhodit z cechu
   
 13. petrpivoj

  petrpivoj Veterán

  Registrace:
  31. kvě 2015
  Vyloučit hráče co nehrají ve vší slušnosti s tím, že si můžou vytvořit vlastní cech, kde expedici hrát nemusí a můžou si pomáhat mezi sebou neaktivne a nabrat do cechu naopak hráče, kteří expedici hrají a nemají třeba možnost, protože jim to neotevira neaktivní zakladatel.
  Taková skatulata.
  A všichni budou spokojeni.
  Měnit kvůli tomu cokoliv potřeba není.
   
  Spinek59, fmash- a Mrtvejmagor za toto poděkovali.
 14. peepee77

  peepee77 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

  Registrace:
  20. pro 2013
  Ale právě proto je to CECHOVNÍ EXPEDICE, jste v ní jako cech spolu a záleží jen na vás kam to dotáhnete. Výhody z expe má ceclý cech a pokud se nějaký cech rozhodne, že expedici nehraje je to jeho problém. Tím přihlašováním se bys akorát způsobil zmatky. Muselo by se přihlašovat minimálně den předem a nepřihlášení by ten týden ztratili možnost hrát expe úplně. Potom by se stávalo, že by proti sobě v turnaji stály cechy kde je 80 lidí i 3 lidi. Protože pokud by se z toho 80 členného cechu přihlásili jen 3 a z toho 3 členného všichni 3 tak by to bylo naoko vyrovnané. Ale ve skutečnosti by měl výhodu ten větší cech protože hráči co by šli expedici by mohli být podporováni surovinami k vyjednávání od těch ostatních 77 hráčů. Nebylo by to fér.

  Pokud se chceš umisťovat v expedici tak máš několik možností:
  1. Donutit neaktivní k aktivitě
  2. Neaktivní vyloučit
  3. Změnit cech

  Hraju v cechu o 80 lidech a měli jsme teď nějakých 126%, stačilo to na 2 místo. Byla doba kdy jsme dali stěží 100%. Takže i ve vysokým počtu je ta aktivita možná.

  Souhrn: PROTI
   
  willy2, Mrtvejmagor, trojan1673 a 1 další osoba za toto poděkovali.
 15. willy2

  willy2 Psavec

  Registrace:
  7. dub 2013
  PROTI
  Důvody napsali už předpisatelé. Pravděpodobně FoE krátce hraješo_O

  RADA - Buď pomáháte všem a vrátí se vám to někdy v budoucnu (jako v Legii zatracených) nebo chcete hrát CEX na MAX (ale pak tvrdě sortujete lidi - 2*a dost). Obě podmínky jsou prakticky nesplnitelné současně!!
  Další doplňjící možností je stavění velkého množství Síní slávy v celém cechuo_O

  Jednou z podmínek vstupu do nášho cechu je 48*bojů v CEX a někdy na MAX (2*odfláknutí = máš padáka). Kdysi jsme drželi počet členů nad 70, aby jsme dle toho fasovali cechy. V současnosti máme sílu dávat 64/48 (tj.CEX na MAX 133,3%) i několik týdnů. Jinak od 115.CEXu nemáme hráče s nulou a min. výkon cechu je nad 120%. Totální výsledek je 114--15--1 (pod 3.flek jsme ještě neklesli).
  Toto je na jedné straně pochlubení se výsledky cechu, ale hlavně ukázka důrazného výběru členů cechu o_O
   
  fmash- za toto poděkoval.

Nahoru