Prihozy

Hru hraju jen chvíli cca 3 měsíce. Vše mě připadá vpohode. Ale s jedním neduhem ve hře se potkám a to jsou prihozy na VB. Za mě by hře prospělo kdyby byly prihozy cechovniku(hráčů ze stejného cechu) odlišné od hráčů mimo cech. Třeba pokud prihazuje hráč hráči ze stejného cechu je u tohoto hráče mini logo cechu nebo jiná barva písma.Aby se neprehazovali hráči z jednoho cechu a zároveň se poznal hráč mimo cech.
 
To je docela zbytečné, protože si každý většinou pamatuje, kdo je s ním v cechu a ty přece chceš ať ti někdo přispěje na VB, tak není docela jedno kdo přispěje víc? Stejně jde většinou o plánky, a i na páté pozici jich můžete dost nasbírat, když je VB na vyšší úrovni.
 
Jde o to že cechy si většinou hlídá prihozy od necechovnich hráčů. Aby hráči z Čechů nepřišli o případné plánky. A pokud přecházís z jiného cechu což není nic nového, protoze cechy dost vymírání až na ty Top.Pokud jsi furt v jednom klanu OK jinak je tato funkce užitečná.a proč bych si měl pamatovat 80 jmen když by to šlo ošetřit ve hře. Ale ani napíšu na jinou jazykovou verzi fóra. Jak vidím komentátoři na cz fóru hrůza.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Já jsem klidně PRO. Asi to nijak nevyužiju, ale chápu že pro někoho to může být užitečné. Ale myslím si že to stejně neprojde protože to není nijak důležité.
 
Nahoru