Princezna Myciena - sabinabetty

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Za devatero horami a devatero řekami bylo jedno malé království. Vládnul mu jeden dobrý král, kterého měli všichni rádi a vážili si ho. Býval to statečný voják, ale od té doby co byl v jedné bitvě zraněn po dopadu rakety se schopností MIRV se už žádných bojů neúčastní. Jeho žena, královna, byla krásná a pyšná jako PÁV. Ráda si kupovala drahé šperky jako například zlatý NÁRAMEK posázený diamanty. Naštěstí jejich dcera, princezna Myciena, byla po tatínkovi. Byla to nesmírně odvážná, hodná a skromná mladá dáma. Věkem již byla dospělá, ale duší byla stále dítětem. Ráda mlsala, milovala CUKROVINKY všeho druhu.

REZIDENCE, ve které žili, byla úchvatným místem. Velké zahradě s okrasnými keři a pásy květin vévodila FONTÁNA s delfínem, a po celé délce zahrady se táhla PROMENÁDA seskládaná z blyštivých kamínků. Princezně připadalo, jako by to byl PALÁC z pohádky. Měla to tam moc ráda, ale mnohem raději měla dobrodružství a cestování.

Často vzpomínala na svou první větší výpravu s tatínkem do Afriky. Cestovali po poušti, v níž byla krásná OÁZA s divokými zvířaty a palmami. Po cestě také navštívili jeden KARAVANSARAJ, ve kterém starý vypravěč vyprávěl své příběhy o minulosti, jak jeho pradědeček DOBYL zdejší území a popral se se lvem, nebo naopak o jeho vizích do budoucnosti kde uměly auta lítat a byl vynalezen NANODRÁT, který je strašně tenký a velmi efektivní. Prostě super věcička.
Také ráda vzpomínala na výlet do Evropy. Procestovali ji skoro celou, ale nejvíce se jí líbilo ve Francii. Zachutnalo jí tamní víno a fascinovala ji Eiffelova věž, ze které byl nádherný výhled na celé město.

Ráda by se vydala na další takový výlet, jenže v této době to nebylo možné. Z vězení na slavném ostrově ALCATRAZ totiž uprchlo několik nebezpečných vězňů s cílem zničit KAPITOL a zavraždit kohokoli kdo se jim postaví do cesty. Jelikož se ostrov nacházel nedaleko jejich panství, byl všude vyhlášen stav ohrožení. Lidé nevycházeli z domu a veškeré obchody a továrny byly zavřeny. Dokonce i GUMÁRNA, ve které se jindy pracovalo nonstop, byla tichá a opuštěná. Všude panoval strach.

Netrvalo ale dlouho a armáda v čele s udatným králem všechny zločince pochytala, takže princezna si zase může vyjet na další úžasný výlet, na kterém jistě zažije spoustu skvělých dobrodružství a pozná spoustu nových věcí.