Prirodni katastrofy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15105
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser15105

Host
Ahoj, co takhle ozivit hru nejakymi prirodnimi katastrofami (zemetreseni, boure - pisecna, snehova, kroupy, dest... tryskajici lava, vybuch sopky, tsunami, mor, chripka, kobylky, krysy atd. Za nasledek by to mohlo mit zniceni - poniceni casti mesta a jeho nasledna oprava, snizeni nebo zastaveni produkce, snizeni spokojenosti, nemoznost valcit ci obsazovat uzemi, nemoznost vyzkumu atp. Na toto tema je spousta moznosti.
 

DeletedUser7728

Host
PROTI
Jedna přírodní katastrofa stačí (IG Farben, Hamburg, Merkeland) o_O
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
Tedy u mně proti! Ale pokud ty nemůžeš být bez popsaných katastrof, tak tu zveřejni tvoje přístupové údaje a my ti kolektivně město vymažeme! Jo a popřejeme ti mnoho úspěchů při výstavbě nového! (pro nechápavé - návrh je vtip). ;-D
 

DeletedUser15105

Host
Koukam, ze je tu samej negativista, co stereotypne kejsne na svym pisecku a boji se novych vyzev. Nemusite me hnedka ukamenovat.
 

DeletedUser5384

Host
Nevšiml jsem si,že by tě někdo kamenoval:D Za mne taky proti, i když z jiných strategií mám s podobnými jevy zkušenost. ALE: to nebyly onlajnovky,ale offline hry pro jednoho hráče. Jak bys chtěl zajistit,aby ve hře,kde hrají desítky tisíc lidí na různé úrovni zajistit dopad případného poškození spravedlivě pro všechny? Každý má jiný styl,jiná měřítka,jiné priority, řekl bych,že řešení je docela oříšek :) Když to domyslíš,možná ti dojde,že ti,co jsou proti nejsou zakyslí stereotypní negativisti,ale pragmatici,co to dokázali domyslet před tebou :cool:
 

Svatej

Legenda
Tak promiň.
Ale tak jo, pojďme se bavit konstruktivně. Proč bych já, jakožto hráč který věnoval už více než 900 dní hře, a který má 99,9% budov ve městě z eventů či za diamanty riskovat, že o ně přijdu, či že něco naruší mojí produkci(stovky bodů, stovky kusů zboží)?

Jaký z toho mám potenciální zisk abych toto riskoval?
 

Svatej

Legenda
Dobu vulkanickou jsem mimochodem před časem navrhoval. :D Netušim jestli tady nebo na betě... Právě kvůli tomu abych měl místo vodních kanálů ve městě proudy lávy (dvouproudová i jednoproudá cesta) :D
Ale o destrukci tam nepadlo ani slovo :D;)
 

DeletedUser15105

Host
Nejsem vyvojar her, od toho tu jsou jini odbornici. Jsem v sekci "Napady", ne "Pro vyvojare". Ale ziskavat surky, ktere naleznete v okoli mesta se libi kazdemu. Dostavaji je vsichni hraci stejne?
 

Svatej

Legenda
Vallis82: Jistě že ano, ale jak to s tím souvisí?
Chci říct, jak funkce příhod souvisí s tím co navrhuješ?

Krom toho, to že napíšeš u nápadu A (katastrofy) musí logicky ústit i k nějakému B (výhody kvůli kterým by měli hráči katastrofy chtít), což je to co po tobě chci. ;)
A že nejseš vývojář? Na tom přeci nezáleží, při navrhování nové funkce. ;)
 

Kayro

Znalec
Koukam, ze je tu samej negativista, co stereotypne kejsne na svym pisecku a boji se novych vyzev. Nemusite me hnedka ukamenovat.
Muzes jmenovat jedinou mmo hru kde si vyvojari dovoli sahnout lidem na veci ktere si koupili za premiovou menu?V dobe kdy kdejaka setova hloupustka stoji tisice diamantu neni jejich poskozovani nebo zniceni nejlepsi napad.
 

Svatej

Legenda
Oficiální oznámení "Level XY je posledním, konečným levlem který vydáváme." Lidi nakoupili vybavení za herní měnu, po 3/4 roce šup "vydáváme dalších 10 levlů." A vybavení okamžitě znehodnoceno.
Oficiální oznámení "Vydáváme novou herní rasu, je a bude pouze prémiová (za prachy)" po půl roce šup "Tato postava je nyní zdarma pro všechny hráče." Čili investice znehodnocena.
a tak bych mohl pokračovat. ;)
 

DeletedUser15105

Host
Oficiální oznámení "Level XY je posledním, konečným levlem který vydáváme." Lidi nakoupili vybavení za herní měnu, po 3/4 roce šup "vydáváme dalších 10 levlů." A vybavení okamžitě znehodnoceno.
Oficiální oznámení "Vydáváme novou herní rasu, je a bude pouze prémiová (za prachy)" po půl roce šup "Tato postava je nyní zdarma pro všechny hráče." Čili investice znehodnocena.
a tak bych mohl pokračovat. ;)
Jo, konecne jsi tukl hrebicek na hlavicku. Proc by meli byt hraci nejak ublizeni katastrofou, kdyz si diamanty na specialni veci nemusi kupovat. Lze je casem ziskat za splneni nejakych challengu. Je jen na kazdem hraci zvlast, jakou zvoli strategii (jak jiz nekdo zminil). A poskozene ci nejak znicene budovy muzou byt nahrazeny lepsimi (to odmena za tu ztracenou pri katastrofe). A hrac nebude rozhodovat o tom, jestli tu katastrofu chce nebo nechce. Proste prijde, vsem stejne. Jo, jasne, ted ocekavam, ze mi zase budes oponovat tim, ze to lidi delaji pro prachy a ze Te stvou takovi vyzirkove, kteri do hry neinvestovali ani korunu, jako napr. ja. Ovsem pokud by nekomu vadilo, ze do hrani neinvestuju penize, tak nechapu, proc tady ta moznost je (hrat bez investic).
 

Svatej

Legenda
Za 1) reaguješ na příspěvek úplně o jiné hře, viz o čem jsem diskutoval s Kayro. ;)
Za 2) Mě nevadí "vyžírkové" jak tomu ty říkáš. ;) Každý ať hraje dle svého.
To čím argumentuju já, že zatím jsi tu nenapsal jediný důvod proč bych pro tento návrh, z mé herní pozice, měl hlasovat PRO. Jen důvody k opačnému hlasování. ;)
Jen na tvém návrhu ztratím, nic nezískám. To že se to stane i ostatním je pro mě vedlejší, o žebříček se nestarám, protože ten není "tam nahoře" o městě ale o CvC, které je mi u zadele.

K argumentu že zničené budovy nahradím lepšími: Když mi to zničí svatyně znalostí, tak lepší už jsou jenom velkolepky a ty už stejně mám, takže tenhle argument je dle mě zavádějící.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru