Proč se registrovat na fórum

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

tantalena

Host
Kontakty s herní komunitou

Pomocí FoE fóra můžete i nadále udržovat kontakty s hráči, kteří již na Vašem světě nehrají nebo se kterými se znáte odjinud. Zároveň si zde můžete utvořit mnoho nových přátel. Vzájemná komunikace je jednoduchá a lze ji uskutečnit mnoha prostředky- osobními zprávami, příspěvky na veřejných fórech, zprávami v profilu, příspěvky v sociálních skupinách, atd.


Předávání informací

Členství v komunitě FoE fóra Vám umožňuje být neustále informováni o novinkách týkajících se hry. Naleznete zde mnoho užitečných informací o hře, jako jsou například novinky spjaté s novými verzemi hry a návody pro nováčky, postřehy z dění na vašem světě, ale i komentáře k událostem v reálném světě. Fórum umožňuje i Vám podělit se s ostatními o svůj názor.


Vzájemná pomoc

Pakliže si nevíte s čímkoli rady, na tomto fóru je mnoho prostoru pro to zeptat se dalších hráčů a členů FoE týmu ohledně svého problému. Kdykoli můžete očekávat rychlou odpověď na Váš dotaz.


Výhra diamantů

Neméně zajímavá je možnost vyhrát určitou částku diamantů jako odměnu za výhru v soutěžích. Ty jsou vyhlašovány celkem často a poskytují zajímavou možnost, jak prokázat svůj talent a často i přispět k rozvoji celé komunity- například pokud se jedná o soutěže týkající se návodů pro hráče, obrázků pro fórum, apod.


Zviditelnění se

Fórum FoE poskytuje jedinečnou šanci zviditelnit svůj cech, což je velice užitečné při hledání dalších hráčů do něj nebo pro zlepšení diplomatické situace. Silné a důležité cechy si lépe mohou vybírat, kdo bude hrát v jejich diplomacii jakou roli. Podobné je to i u jednotlivců. Ti naopak prostřednictvím FoE fóra mohou snáze nacházet svůj cech.


Možnost stát se členem FoE týmu

Jakožto aktivní a pomáhající členové komunity můžete časem být požádáni o členství ve FoE týmu. Předstupněm pro přímé členství je funkce pomocníka. Pakliže ani nadále nepolevíte a bude vidět stálý pokrok a snaha pomáhat ostatním, je vysoká pravděpodobnost, že budete vybráni přímo do FoE týmu. Bez činnosti na fóru je šance na členství ve FoE týmu poměrně malá.


Zábava

Toto fórum Vám umožňuje mnoho způsobů, jak využít svůj volný čas. Pro zábavnou funkci je vytvořena zejména Krčma a podobného významu někdy mohou nabývat i kavárny herních světů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru