Pro vývojáře v Německu: nezapomeňte

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Dan 77

Veterán
Jen jsem si tak vzpomněl, že v Budoucnosti, poslední epoše ve hře, nesmí něco chybět:
jediné, co nebylo v příběhových úkolech z minulých epoch zcela ukončenými záležitostmi, bylo zmizení původního hlavního rádce a pak zrádce Ragua Silvertogua a toho revolucionáře na začátku Postmoderní mapy.

Ragu Silvertongue byl od samého začátku až do pozdního středověku hlavním rádcem, pak se během příběhových úkolů k bonusové mapě koloniální doby přidala do hráčových služeb princezna Myciena, v koloniální době Ragu chtěl žít jako absolutističtí francouzští vládci a hráče jako jejich nepřítele Ragu sesadil z trůnu, dokud se hráč v příběhu za podpory ostatních rádců (Fernikus, Rinbin, Mandrubar, obchodnice) nedostal zpět a poražený Ragu nezmizel s tím, že "se ještě uvidíme!", přičemž princezna Myciena se stala novou hlavní rádkyní a už natrvalo. A ten revolucionář z postmoderny měl asi jen 2 území na začátku (jih Vietnamu), pak zmizel a v úkolu bylo, že se s ním asi ještě někdy potkáme.
 
Naposledy upraveno:

Zelda

Člen
Tož když se na mapě světa objevilo nově "Grónsko", tak se s nimi možná ještě potkáme. Mimochodem zmizelých nepřátel bylo povícero - ať už Miguel ze Zítřka nebo "Usáma" ze Současnosti nebo "Che" z Postmoderny....
 

Dan 77

Veterán
Jj, všiml jsem si Grónska (jen mi připadá to Grónsko moc velké), otázkou je, jaké bude pro něj vlastně využití, jestli nebude spíš podobné tomu, jaké je pro Austrálii.

Myslel jsem, že Miguel nezmizel úplně beze stopy, ale že zemřel - už přesně nevím. A právě o "Che" z postmoderny jsem psal. Jistě budou i další, o kterých se už dál nepsalo v příběhových úkolech, ale asi ne proto, že by měli beze stopy zmizet a pak se zase zjevit, ale spíš proto, že nebyli tak důležití (co bylo do doby železné včetně, neberu v potaz, protože to bylo uzavřeno porážkou Hasdrubaala a následně byl jako hráčův spojenec v horách proti barbarům, což je bonusová mapa k ranému středověku; co bylo až do konce středověku, taky neberu v potaz, protože čarodějná zlá královna z RS, nejzrádnější z bratrů z VS a král Darkblood z PS byli po útěku z vězení znovu poraženi, což bylo obsahem bonusové mapy ke koloniální době; v koloniální době, průmyslovém věku, době pokroku a moderně nebyl nikdo tak důležitý, s kým bych se měl někdy v budoucnu znovu potkat nebo kdo nějakým způsobem během příběhu nezemřel). Naprosto zásadní mi přijde akorát to, abychom se znovu potkali s Raguem. A znovusetkání s Che bylo taky uvedeno jako možné.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11027

Host
Dan 77 musím tě trochu poupravit
[SPOIL]budoucnost není poslední éra
ragu je do buudoucnosti přidán na 99,9%
budoucnost už je implentována na betu[/SPOIL]
 

Dan 77

Veterán
ajaa6 a vordavid: [SPOIL]Po Budoucnosti má být ještě nějaká epocha??? Anebo je budoucnost poslední érou ve hře, ale Grónsko bude bonusová mapa, kde dojde k ultimátnímu souboji, a to s Raguem.[/SPOIL]
A díky ajaa6 za info. :cool:
 

DeletedUser13089

Host
ahoj chtěl jsem se zeptat zda by nebylo možne nějak udělat ze když někdo dáva za body nějake suroviny jestli by to nešlo udělat jak nějaky dar třeba dam 200 bodu do velkolepky tak žze dostanu suroviny ale jako dar ne že musim ješte davat surky myslim že by to bylo lepši a mnohem kdyby to šlo jednodušeji diky za odpověď Rafajelo
 

Dan 77

Veterán
To nepatří sem, musel bys vytvořit nové téma v sekci Otázky, nebo v sekci Nápady.
A rada: tak dej co nejmíň, pokud mu za jeho odměnu za body do velkolepky na trhu nabídneš zboží z nižší epochy, nebo pokud ti má dát např. 50 zítřejšího zboží, dej na trh nabídku 50 za 100, čímž se vyrovnáte (1:2, míň to nejde).
 

Kayro

Znalec
A nevis neco konkretniho? Jestli bude budoucnost potom nekolik dalsich mesicu nudy prerusenych dvouma mini eventama a potom dalsi doba a nebo jestli bude budoucnost potom nejaky hratelny obsah a potom nova doba?
 

DeletedUser11297

Host
Tak určitě bude zase minimálně půl roku pauza a potom teprve Vzdálená doba arktická. Pochybuji, že by jen tak ze dne na den měnilo Inno svoji politiku.
 

Kayro

Znalec
Politiku menit nemusi ale nejaky hratelny obsah by mezi ty dve doby dat mohli.Jinak omlouvam se za spam Dan 77 ale vlakno nadepsane "pro vyvojare v Nemecku" nota bene psane cesky jsi stejne nemyslel vazne :)
 

Zelda

Člen
Zhlédnul jsem video technostromu Budoucnosti, a z něj vyplývá, že Arktida bude bojištěm pro éru následující po budoucnosti. Jen by mě zajímalo, proč daleká budoucnost má ležet zrovna tam a ne třeba v kosmu... (napadá mě leda nukleární zima nebo drtivý dopad :))
 

Svatej

Legenda
Nebo možná proto, že na mapě nemají, (neměli) už jenom grónsko a antarktidu ... :D
Očekávám po arktické éře ještě jednu, kde přidají i tu antarktidu. :)))
 

Dan 77

Veterán
Nukleární zima nebo globální oteplování - to asi ne. Vždyť v Budoucnosti se má dotáhnout do konce ochrana životního prostředí táhnoucí se už od postmoderny, navíc to má být epocha, kdy civilizace a její pokročilá technologie splyne s přírodou. Spíš bych věřil zdrojům k bonusové výrobě zboží. Boje ve vesmíru by byly logické, ale možná nebude jednoduché tak odlišný koncept zavést do hry.


Politiku menit nemusi ale nejaky hratelny obsah by mezi ty dve doby dat mohli.Jinak omlouvam se za spam Dan 77 ale vlakno nadepsane "pro vyvojare v Nemecku" nota bene psane cesky jsi stejne nemyslel vazne :)
Sice je to na pouhém :) českém fóru místo toho, aby to bylo adresováno přímo vývojářům, a taky je to v češtině, ale to nevylučuje možnost, aby tento návrh případně mohl být předán výš. Mimochodem nemám účet na Beta serveru, takže tam nesleduju novinky, ale pro jistotu jsem připomněl, co nesmí v poslední herní epoše chybět, rovnou když mě to napadlo, přičemž jsem byl poopraven a informován. Že by si toho vývojáři všimli, jsem opravdu nemyslel vážně, vždyť je známe.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru