Problém s přihlášením

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14337
  • Vytvořeno

DeletedUser14337

Host
Dobrý den, chtěla bych nahlásit problém s přihlášením na mém druhém účtu Jarkaa29 (svět: Cirgard). Od včerejšího dne mi hra funguje pouze na mobilu. Hrála jsem jí bez problému přes fbgameroom dokonce se mi podařilo i jednou přihlásit zde normálně přes vaše internetové stránky, ale po cirka dvou hodinách mého odhlášení ze hry už se nešlo přihlásit ani zde na internetu. Když se chci přihlásit hlásí mi to ,,heslo je nesprávné zkus to prosím znovu" (viz foto). Vím že heslo je 100% správné a hráčské jméno také. Zkoušela jsem si nechat i zaslat email na reset hesla přes moje hráčské jméno, ale žádný email nedorazil. Když jsem napsala jako druhou variantu email přes který hraju email sice přišel, ale byl to reset hesla na guest2b43a150d44428c06ad ( viz foto) což já opravdu nejsem a nikdy jsem se takhle neregistrovala. Psala jsem již včera cirka ve 13 hodin přes mobil na hráčskou podporu, ale zatím bez odezvy proto jsem si založila tento nový účet, abych mohla napsat i sem protože registrace přes jméno Jarkaa29 na tohle fórum také nefunguje. Prosím o radu protože tahle hra mě opravdu dost baví a mám jí ráda ale hrát to přes mobil je opravdu nudné a mám to spíše pro situace kdy jsme mimo pc. Předem děkuji.


chyba.jpg
chyba 2.jpg
 

Svatej

Legenda
Je dobře že jsi napsala na podporu, to je totiž jediná instituce která ti může pomoct. Tady na fóru najdeš jen hráče, a my ti s tímhle problémem pomoct nedokážeme. Bohužel.
Co se odezvy na podporu týče, tak se obvykle ozvou do 24 hodin. Měj trochu trpělivosti.;)

BTW: Doporučuju nainstalovat addblock.;)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru