Problémový hráč

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4657
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4657

Host
Hráč ronvod - běhá z cechu do cechu nevydrží nikde víc než 1 den pozbírá FB do VB a de zase o dům dál.
Navíc asi má 2 učty - zatím to není prověřené , ale blokli kvůli němu 1 hráče od nás
DOPORUČUJU NEBRAT DO ŽÁDNÉHO CECHU A Z PŘÁTEL VYHODIT !!! DÍKY
 

DeletedUser4657

Host
A co z toho patří na suport? To že má asi 2 učky si myslím, že už řeší, když blokují učty jeho přátelům.
To že běhá z cechu do cechu je asi bohužel povolené, doslechla jsem se , že ve válkách se různě půjčují silní hráči a likvidují ty malé cechy a zase se vrátí do svého cechu.
Možná časem to nastavíte tak, že se cech bude moct změnit až po 14 dnech.
 

DeletedUser2298

Host
Ano - to "přebíhání" mezi cechy na některých světech je už celkem i problém.. zde by to chtělo nastavit nějaký filtr či omezení... aby nebylo možno měnit strany jen dvěma kliknutíma za 15 sekund..
 

Thesseus

Znalec
jednoho hráče napadlo, že by to částečně řešilo to omezení, že by se do válek mohl zapojit jen cech s více hráči. Ale zas je to diskriminující a i to jde nakonec obejít. Každopádně je to potřeba řešit. Problém tkví v počtu surovin. Není to válka vojáků ale výrob.

Večernice: děujem za info.
 

bleksej

Turista
Tohle všechno je jenom důsledek toho, že cechovní války byly hráčům předhozeny jako zprzněný polotovar, který navíc úplně popřel původního ducha téhle hry. Byla to pohodová budovatelská strategie a nebyl žádný důvod dělat z ní bojovou hru, těch je na internetu dost. Systém, ve kterém války fungují má docela dobrý základ, ale mohl být zpracován úplně jiným způsobem, zaměřeným primárně na spolupráci hráčů cechu a ne na jejich konfrontaci.
 

bleksej

Turista
To taky netvrdím, PVP turnaj byl součástí hry, která měla svůj význam. O válkách v této podobě už si to ale nemyslím.
 

DeletedUser2451

Host
Já už to říkal tady na foru ještě než války začali je to paskvil a s této fajn pohodové hry pomalu její kouzlo vyprchává velké a stabylní cechy se rozpadají a spousta hráčů už díky nim skončial a přestala je bavit.
Ať se války přesunou zpátky na betu a tady stím dají pokoj Hraji na Ačku a drtivá většina chatu a cechů je už proti nim
 

DeletedUser2298

Host
Taktéž hraji na áčku.. a nějak jsem si nevšimnul, že by se nám cech rozpadal ( a to jsme velký a stabilní) a ani jsme si nevšim že by členi cechu nějak byli prot válkám či snad z důvodu CvC končili.. i když ono je to možná tím, že vedeme žebříček.. :) Ale v současném stavu nejsou CvC války moc dobře nastaveny a šlo to určitě udělat malinko jinak a lépe.... průšvih je v tom, že v nyní rozběhnutém a zajetém systému moc prostoru na zásadní změny už není :-(
Ale stejně mě fascinuje jak JEDINEC umí položit a dát takové sugestivní a emotivní prohlášení, že drtivá většina chatu a cechů chce či říká "Něco".. :)))
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru