Procházka městem

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8889

Host
Ahoj všichni, kdo si to přečtete. Mám geniální nápad :))))) jak oživit hru. Je to "jednoduché" když někdo porazí město, nebo si mě někdo přidá do přátel tak je mu dovoleno projít protivníkovým nebo přátelským městem po ulicích z pohledu chodce, který vstoupí nějakou vstupní branou u které třeba zaplatí poplatek nebo musí vzít alespoň jednu poptávku kterou má dané město v nabídce..........."-)))) No já vím, že jsou to bludy ale tak mě napadlo proč to nesdělit :))))))))))))))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2059

Host
Tak tohle zůstane pouze v našich snech, možná za několik let až postoupí technika - si to budeme moct dovolit :)
 

DeletedUser3139

Host
Jo, fakt zajímavý, ale ne každý z nás pracuje v NASA a má tomu odpovídající počítač. trojan má pravdu, ale zase na druhou stranu, pokud by se dohodli s Google ...... :cool:
 

DeletedUser11254

Host
Za soušastné situace souhlas s moderátory.Bylo by to moc náročné (vzhledem k tomu že nám ani neudělaj sníh i nemožné) Ale kdo ví třeba jednou ;-) Nápad skvělí :)
 

DeletedUser2451

Host
psal jsem v jiném článku pro starší pc naprostá katastrofa takže ne a musím reagovat i na Thomase Jir technika postupovat nemusí ta už to zvládne ale vývojáři by musely být o několik úrovní výš.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru