prodej budov...nic nazpět

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5615

Host
ještě dnes před aktualizací jsem prodával nějaké staré budovy a dostal část surovin zpět
ed po aktualizaci když chci cokoliv prodat, hra mi píše že nedostanu zpět nic. viz příloha.

vymazal jsem historii, cookies, cache restartoval mozillu i celý počítač dokonce provedl čistku cc cleanerem

je to chyba nebo změna v principu hry? pokud je to chyba, mohl by někdo reagovat, klidně i další hráčí co mají stejný problém? a pokud je to změna změna, proč to není uvedeno v patch notes? poprosím vás laskavě vyměňte tlačítko prodat za tlačítko zdemolovat nebo tak něco, protože v takovém připadě to způsobuje to chaos

Přílohy

DeletedUser8060

Host
je to chyba kterou prinesla dalsi aktualizace. to sis jeste nezvykl na tuto prax tvurcu hry ?? s kazdou aktualizaci neco nove v oblasti chyb :)) aby sme sa nenudili
taky asi marne cekame na upravu VB bonusovych pro vojsko co slibila mistni podpora. ze sa po te aktualizaci smerem k horsimu (min % na level) posune kazdemu hraci o level nahoru jako kompenzace za mensi bonus na level.

Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5615

Host
zvláštní, takže se držme tématu, příspěvky vymazány ale nevidím žádné vyjádření

DeletedUser10378

Host
zdravím, mám ten samý problém, když chci cokoli prodat, neukazuje se kolik peněz, kladívek i lidí dostanu zpět. Prosím o vysvětlení, děkuji

DeletedUser8060

Host
zazanko, vysvetleni mas nahore, proste dalsi aktualizace chyb ktere kazda dalsi aktualizace dela :)
jine vysvetleni nedostanes, aspon ne pravdu ze sa porad jen "opravuju" stare chyby a zanasaju nove
skus grepolis, tam je to uplne jine, chyby su hned opravene a dalsi pokud su tak hned opravuju, jiny pristup tvurcu hry

DeletedUser5090

Host
Taky jsem si toho všiml až ted, při přestavbě města a tak by mě zajímalo, jestli se to "opraví" s novou aktualizací a jestli tam ti chudáčci lidičkové naskočí zpátky, když se bouraly výrobní a armádní budovy. Že to nevrátilo část materiálu no budiž, to se oželet dá...
bude se s tím něco dělat?

Tak ted mě kolega upozornil, že to je jen chybná hláška - že se " z prodané budovy nevrátí nic zpět", že to jinak funguje jak má...:cool:

Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.