prodej budov...nic nazpět

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5615

Host
ještě dnes před aktualizací jsem prodával nějaké staré budovy a dostal část surovin zpět
ed po aktualizaci když chci cokoliv prodat, hra mi píše že nedostanu zpět nic. viz příloha.

vymazal jsem historii, cookies, cache restartoval mozillu i celý počítač dokonce provedl čistku cc cleanerem

je to chyba nebo změna v principu hry? pokud je to chyba, mohl by někdo reagovat, klidně i další hráčí co mají stejný problém? a pokud je to změna změna, proč to není uvedeno v patch notes? poprosím vás laskavě vyměňte tlačítko prodat za tlačítko zdemolovat nebo tak něco, protože v takovém připadě to způsobuje to chaos
 

Přílohy

  • prodej budov.jpg
    prodej budov.jpg
    102,1 KB · Zobrazení: 25

DeletedUser8060

Host
je to chyba kterou prinesla dalsi aktualizace. to sis jeste nezvykl na tuto prax tvurcu hry ?? s kazdou aktualizaci neco nove v oblasti chyb :)) aby sme sa nenudili
taky asi marne cekame na upravu VB bonusovych pro vojsko co slibila mistni podpora. ze sa po te aktualizaci smerem k horsimu (min % na level) posune kazdemu hraci o level nahoru jako kompenzace za mensi bonus na level.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5615

Host
zvláštní, takže se držme tématu, příspěvky vymazány ale nevidím žádné vyjádření
 

DeletedUser

Host
Byla Vám odeslaná SZ, prosím držte se zde tématu. Děkuji,
 

DeletedUser10378

Host
zdravím, mám ten samý problém, když chci cokoli prodat, neukazuje se kolik peněz, kladívek i lidí dostanu zpět. Prosím o vysvětlení, děkuji
 

DeletedUser8060

Host
zazanko, vysvetleni mas nahore, proste dalsi aktualizace chyb ktere kazda dalsi aktualizace dela :)
jine vysvetleni nedostanes, aspon ne pravdu ze sa porad jen "opravuju" stare chyby a zanasaju nove
skus grepolis, tam je to uplne jine, chyby su hned opravene a dalsi pokud su tak hned opravuju, jiny pristup tvurcu hry
 

DeletedUser5090

Host
Taky jsem si toho všiml až ted, při přestavbě města a tak by mě zajímalo, jestli se to "opraví" s novou aktualizací a jestli tam ti chudáčci lidičkové naskočí zpátky, když se bouraly výrobní a armádní budovy. Že to nevrátilo část materiálu no budiž, to se oželet dá...
bude se s tím něco dělat?


Tak ted mě kolega upozornil, že to je jen chybná hláška - že se " z prodané budovy nevrátí nic zpět", že to jinak funguje jak má...:cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru