Prodloužení platnosti nabídek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Ellemonto

Komentátor
Současný stav: Po týdnu padají nepřijaté nabídky a musím je tedy opětovně vkládat na trh, což je při více stránkách nabídek zdržující.
Nápad: Navrhuji, aby byla možnost, nabídky na trhu prodloužit alespoň o další týden, pochopitelně za diamanty.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

DeletedUser5384

Host
No,přesně kvůli několikastránkovým nabídkám od hráčů se snažím trhu vyhnout, za současného stavu se aspoň můžu těšit,že jich pár zapomene aktualizovat a tím trh alespoň trošku uvolní. Pokud by tam visely tyhle trvalky déle,jen by to navýšilo počet aktuálních nabídek- i bez toho jsem třeba teď na 67 stranách. Za mne proto NE.
 
Pokud to bude za dia kdo to bude využívat?
Pokud by takováto, promiň, "blbost" byla za dia nevyužil bych jí.
Pokud by se za to platilo mincemi nebo by to bylo zadarmo pravděpodobně bych jí výjimečně využil.
Je to zajímavé to ano, ale za dia je to zbytečné.
 

peepee77

Veterán
Jsem PROTI. Už teď je na trhu víc než dost nabídek který jsou v nefér poměrech. Ty tam totiž vždycky visí nejdýl. Nikdo je nechce. Berou se v nouzi. A v takové nouzi jsem snad ještě nebyl. Takže kdo se tímto způsobem snaží vydělávat ať se o svoje obchody stará. Jsem rád když na to zapomene.
 

DeletedUser11297

Host
Proti. Pokud potřebuješ nějaké zboží vyměnit, tak za 7 dní se vždy najde někdo, kdo ti pomůže. Pokud ti tam nabídka visí déle, tak asi hledej problém u sebe.
 

Ellemonto

Komentátor
Proti. Pokud potřebuješ nějaké zboží vyměnit, tak za 7 dní se vždy najde někdo, kdo ti pomůže. Pokud ti tam nabídka visí déle, tak asi hledej problém u sebe.
Pokud potřebuji určité zboží, tak ho seženu během pár minut, s tím problém nemám. Ale nabízím také zboží, kterého mám více než potřebuji (např. z nižších dob) a které se může hodit někomu jinému. Jelikož je poptávka po zboží proměnlivá, tak je jasné, že vždy některé nabídky zůstávají viset. A jelikož u hry nesedím celý den, tak nemohu na poptávku reagovat okamžitě, proto mám stále nějaké nabídky na trhu.
 

Kayro

Znalec
Jasne ale pokud tam visi tyden je na nich neco spatne , nevim kuprikladu mohou byt nevyhodne pro ostatni :)
 

Ellemonto

Komentátor
Nabídky mám v dané době v poměru 1:1 v rámci cechu, což je výhodné pro obě strany. To, že mi nabídky na trhu visí i týden vidím pozitivně, nebyl bych dobrý obchodník kdyby nabídka zaostávala za potávkou :)
 

Svatej

Legenda
Proti. Mám v sousedech i přátelích pár lidí, kteří spamují trh nevýhodnými nabdkami. Jsem rád když tyhle nabídky čas od času zmizí.
 

DeletedUser14064

Host
Rozhodně proti, většina argumentů byla napsána výše, ale na druhou stranu bych si uměl představit fičůrku, která by upravila ležák po sedmi dnech např. o 30% poměr v prospěch kupujícího, tak nabídku trochu přiblížila realitě prodejnosti, a pak by takto zmenšená nabídka automaticky mohla viset dalších 7 dní. Stačil by přidat jenom nějaký checkbox povolit/ignorovat automatickou redukci po sedmi dnech :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru